Dabar populiaru
Publikuota: 2013 birželio 7d. 10:38 , Atnaujinta: 2013 rugsėjo 10d. 17:50

Vasara baigėsi, bet konkursas „Bikini porelė“ tęsiasi!

Dalia ir Andrius, bikini porelė
15min.lt skaitytojų nuotr. / Dalia ir Andrius, bikini porelė (konkurso archyvas).

Net ir pasibaigus vasarai tęsiasi neregėto populiarumo sulaukęs konkursas „Bikini porelė“. Siųskite įspūdingiausius vasaros kadrus iš paplūdimio, įrodykite, kad jūsų porelė – šauniausia.

Fotografuokis su mylimu žmogum ar geru draugu ir siųsk nuotraukas adresu bikini@15min.lt. Prieš tai susipažink su taisyklėmis.

BIKINI PORELĖ „Facebooke“. Čia publikuojamos geriausios konkurso nuotraukos. (JUNKIS IR TU).

TAISYKLĖS

Prizai. Kiekvieną savaitę balsuodami išrinksite nugalėtojų porelę. Jai atiteks Grožio terapijos ir chirurgijos klinikos dovanų čekis (vertė – 150 Lt, galioja iki lapkričio 5 d.).

Originalumas. Konkurse dalyvaus atrinktos originaliausios nuotraukos, kuriose porelė vilki maudymosi kostiumėlius. tekstas šalia nuotraukos – būtinas. Juk skaitytojams įdomu sužinoti kiekvieno porelės istoriją, vardus, o ne tik ja grožėtis ir džiaugtis.

Pasistenkite, kad nuotrauka (nuotraukos) arba filmuotas vaizdas būtų linksmi, nuotaikingi, originalūs. Laiške būtinai nurodykite vietovę, kur fotografuota, taip pat vardus ir, žinoma, savo kontaktus. Pasistenkite, kad skaitytojus sudomintų ir tekstas, ir vaizdas.

Ką daryti kadre. Dūkite, sportuokite, pramogaukite, deginkitės, maudykitės paplūdimyje su savo draugu ar drauge ir savo nuotraukomis nudžiuginkite tuos, kurie šiuo metu darbuojasi mieste ir jums „baltai“ pavydi.

PASTABA. Bikini poreles prašome siųsti tik savo, o ne draugų, nuotraukas. Sprendimą publikuoti nuotraukas būtinai suderinkite su antra puse. Redakcijai atsiųstos ir publikuotos nuotraukos iš konkurso vėliau nepašalinamos. Todėl siųsdami medžiagą gerai apgalvokite, ar tikrai to norite.

Siųsdami nuotrauką jūs patvirtinate, kad turite teisę platinti nuotrauką, taip pat, kad nuotraukoje nufotografuoti asmenys yra pilnamečiai.

Siųsdami medžiagą konkursui tuo pačiu garantuojate, kad vaizdai yra originalūs, t.y. autorinės teisės priklauso jums.

Autorinės teisės. Visos atsiųstos nuotraukos tampa redakcijos nuosavybe – jas galima naudoti kitų „Bikini porelės“ konkursų reklamai kaip pavyzdį.

Ankstesnių metų bikini porelėmis grožėkitės galerijose.

Temos: 1 Bikinis

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Kviečiame anties

Video

01:02
01:16
16:44

Esports namai

Parašykite atsiliepimą apie 15min