Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Legendinė „Bohema“ atgimsta su juokais (nuotraukos)

Į sceną sugrįžta bohemiečių judėjimą pradėjusi opera „Bohema“
Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / Į sceną sugrįžta bohemiečių judėjimą pradėjusi opera „Bohema“
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Vilniaus kongresų rūmuose trečiadienį buvo karšta – čia įvyko generalinė bohemiečių judėjimą pradėjusios operos „Bohema“ repeticija. Žiūrovai iš naujo, o gal tik pirmą kartą pamatyti šį spektaklį galės kovo 11-14 dienomis.

„O, pasirodykit, mano mergaitės! – užkulisiuose seksualiais korsetais apsitempusiomis dainininkėmis džiaugėsi režisierė Dalia Ibelhauptaitė, negailėdama šmaikščių komentarų. – Su taip apsirengusiomis jumis man reikės eiti pas rėmėjus prašyti paramos. Aš pakalbėsiu, o jūs sugundysite!“

Tačiau vos suskambus Kongresų rūmų skambučiui, kviečiančiam visus grįžti į repeticiją, menininkai surimtėjo ir paniro į paskutinius operos prikėlimo darbus. Dirigentas Gintaras Rinkevičius dalijo paskutines pastabas solistams, o režisierė D.Ibelhauptaitė įsitaisė balkone.

Stebėdama generalinę repeticiją ir solistų kuriamas scenas scenoje, režisierė tuo pat metu kompiuteryje sekė operos „Bohema“ vaizdo įrašą, lygindama pastatymus ir bandydama žiūrovams parodyti autentišką „Bohemos“ vaizdą.

„Gal po trečio veiksmo trumpam visai užgesinkime šviesas – ar tai netrukdys orkestrui?“ – klausė D.Ibelhauptaitė.

„Na, dėl orkestro tai nematau problemų – svarbu, kad vėl jas įjungtų, kai reikės groti. Bet ar publika nepagalvos, kad dingo elektra, atėjo krizė?.. – šypsodamasis mintimis pasidalijo G.Rinkevičius, tuo priversdamas nusišypsoti ir visus muzikantus.

Ką nusprendė kūrėjai ir kokia prisikels naujai sena opera „Bohema“, pamatys visi žiūrovai, kurie nusprendė ilgąjį savaitgalį įprasminti Vilniaus kongresų rūmuose.

Komentarai
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min