Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Konkursui: ausys, pilnos ašarų

graikija
Graikija
Šaltinis: 15min
0
A A

Mano pati įspūdingiausia kelionė dviračiu, ko gero, buvo Graikijoje. Iki Graikijos važiavome keturiese, savo automobiliu, o ant automobilio stogo vežėm keturis savo dviračius, kad galėtume kada tik panorėję lėkt prasilėkt. Kelias tolimas, automobilyje sėdėti kartais juk ir pasivargsta.

Seneliukas vietiniame viešbutėlyje sakė, kad Olimpo kalnas dažniausiai būna apgaubtas debesų, tik labai retai debesyse būna properšos ir tik tuomet galima pamatyti visą kalno viršūnę. Viršūnės link veda kelias, šalikelėse žydi apelsinai ir tiesiog dieviškai kvepia. O kaip gi kitaip, juk Olimpo kalnas.

Nuo kalno viršūnės nulėkėm dviračiais, su vėjeliu, pro kvepiančius žydinčius apelsinus, beveik nestabdydami, sukdami ratą po rato žemyn. Kol galiausiai sustojom pačioje kalno papėdėje. O viršuje vėl matėm tik debesų apgaubtą viršūnę. Nuo vėjo gūsių verkė akys.

Ilgai galvojau, kaip čia parašyti. Skamba juokinga, bet tikra tiesa. Po šio nusileidimo mano ausys buvo pilnos ašarų. Juk kai greitai leki, o vėjas šniokščia, tai akys ašaroja, o oro srovė ašaras stumia tolyn nuo akių ir  tiesiai į ausis.

Gal, jei būtume dviračiais lėkę lėčiau, būtume pamatę graikų dievus, linksmai žaidžiančius po apelsinmedžiais ar besitaškančius upeliuko vandeniu?

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min