Dabar populiaru
Publikuota: 2009 balandžio 29d. 16:42

V.Milius užtruko Samarkande (foto)

V.Milius Turkmėnijoje
V.Miliaus nuotr. / V.Milius Turkmėnijoje

Žurnalistas Vitoldas Milius Uzbekijoje susidūrė su nenumatytomis kliūtimis. Antradienį lietuvis pabandė važiuoti iš Uzbekistano į Dušanbės miestą (Tadžikija). Tačiau pakliuvo į savotiškus spąstus.

V.Miliaus ekspedicija „Ex Soviet Union“

„Pasirodo šiuose kraštuose ne visuomet galima pasitikėti žemėlapiais. Kaip man paaiškino vietiniai, kai kuriais pasienio keliais gali pravažiuoti tik visureigiai, kiti pravažiuojami vos mėnesį kitą per metus, nes yra užsnigti“,- pasakojo Vitoldas.

Todėl žurnalistui nuo pasienio teko grįžti atgal į Samarkandą. Dėl tokio vėlavimo galbūt Uzbekijoje teks iš naujo darytis Kirgizijos vizą. Tačiau kol kas sunku prognozuoti, kiek tai užtruks. Juo labiau, kad gali tekti ir ratą padaryti, kol galės iš Tadžikijos patekti į Kirgiziją. Jei nepavyks, teks grįžti atgal į Uzbekiją ir važiuoti pro kitą pusę. Iš viso Vitoldas jau nuvažiavo 8600 km.

Šiuo metu Vitoldas važiuoja kalnų rajonais, todėl jo akis džiugina puikūs vaizdai. Gilų įspūdį paliko ir Samarkandas - didelis, gražus, senovinis miestas. tikrai verta pamatyti.

Beje, čia prekiaujama tik 80-uoju benzinu, aukštesnio oktaninio skaičiaus nėra. Be to kuras į baką pumpuojamas ne elektros siurbliu, kaip mums įprasta, o rankomis.

 

V.Miliaus nuotr./Balandžio 28 d. kelionės žemėlapis
V.Miliaus nuotr./Balandžio 28 d. kelionės žemėlapis

 

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie 15min