Dabar populiaru
Publikuota: 2008 gruodžio 5d. 14:26

Filmas: 5 dienų avantiūra

Dienos filmas: 5 dienų avantūra
Dienos filmas: 5 dienų avantiūra

Filmo „5 dienų avantiūra“ reklaminis filmukas.

Režisierius: Žeraldas Povilaitis

Prodiuseris: Artūras Povilaitis

Scenariaus autoriai: Maša Fridman, Žeraldas Povilaitis, Artūras Povilaitis

Kompozitorius: Žeraldas Povilaitis

Montažas: Žeraldas Povilaitis, Jonas Sunklodas

Vaidina: Arvydas Dapšys, Alanas Chošnau, Judita Urnikytė, Dominykas Vaitiekūnas, Donatas Šimukauskas, Kristina Žaldokaitė, Kirilas Glušajevas, Ieva Šimukauskienė

Trukmė: 1:35

Žanras: Komedija

Žymus ir turtingas užsienio prodiuseris Erosas Giannakakis atvyksta į Lietuvą padėti vietos televizijai. Jo tikslas – atrinkti geriausią pretendentą vykti į Europos talentų šou. Pamatęs atrankoje jauną dainininkę Eglę, Erosas įsimyli ir užsispiria siekti jos dėmesio. Problema ta, kad gražuolė turi vaikiną. Be to, vietinės televizijos prodiuserė Liepa energingai siekia užsieniečio dėmesio. Galiausiai kortas sumaišo Liepos asistentas Žiuljenas, norintis patikti turtingam Erosui. Na, o jei pridurtume tai, kad Erosas turi temperamentingą žmoną rusaitę Natali... Tikri nuotykiai prasideda tuomet, kai visus šiuos spalvingus veikėjus kažkoks paslaptingas asmuo bando įtraukti į piniginę avantiūrą su neaiškia pabaiga.

 

Stebuklas, bet greitai kino ekranuose pamatysime lietuvišką filmą. Jame pasakojama apie realybės šou užkulisių ypatumus, kaip žmonės, norėdami išgarsėti, padaro viską, o išpuikusios garsenybės daro tai, ką nori, kad išsipildytų užgaidos. Dėl šito filmo Holivudas turėjo keisti savo planuojamų filmų premjerų datas. Patartina pažiūrėti visiems. Juk reikia palaikyti lietuvišką kiną.

Premjera:   19.12.2008   Filmo trukmė:   1:35   Platintojas:   Forum Cinemas

Oficuialus filmos puslapis: http://www.avantiura.lt

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Sergu atsakingai

Sergu atsakingai
Sergu atsakingai

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min