Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Filmas: Greiti ir įsiutę 4 | Fast & Furious 4

Filmas: Greiti ir įsiutę 4
fastandfuriousmovie.net nuotr. / Filmas: Greiti ir įsiutę 4
Šaltinis: 15min
0
A A

Filmo „Greiti ir įsiutę 4“ santrauka ir reklaminiai filmukai.

Premjera: 2009 m. balandžio 2 d.
Premjera Lietuvoje: 2009 m. balandžio 3 d.
Trukmė: 1:47
Žanras: Veiksmas
Režisierius: Justinas Linas („Greiti ir įsiutę: Tokijo lenktynės“, „Anapolis“, „Sėkmės rytoj“).
Vaidina: Vinas Dieselis („Greiti ir įsiutę“, „Greiti ir įsiutę: Tokijo lenktynės“, „Trigubas X“, „Gelbstint eilinį Rajaną“, „Rizika“, „Rydiko kronikos“, „Visiška tamsa“, „Atpildas“, „Auklė“, „Pripažinkite mane kaltu“), Paulas Walkeris („Greiti ir įsiutę“, „Greiti ir įsiutę 2“, „Palikti sniegynuose“, „Mūsų tėvų vėliavos“, „Kaukolės“, „Malonus miestelis“), Michelle Rodriguez („Greiti ir įsiutę“, „Absoliutus blogis“, „Greitojo reagavimo būrys - S.W.A.T.“, „Kita rūšis“, „Nakties sodai“, „Mūšis Sietle“, TV serialas „Dingę“), Jordana Brewster („Greiti ir įsiutę“, „Kruvinosios skerdynės Teksase: pradžia“, „Fakultetas“, „Nematomas cirkas“, „Anapolis“, TV serialas „Taip sukasi pasaulis“), Lazas Alonso („Šokio brolija“, „Desantininkai“, „Konstantinas“, TV serialai „CSI kriminalistai“, „Praktika“, „Kaulai“), Johnas Ortizas („Puikybė ir garbė“, „Amerikos gangsteris“, „Majamio policija“, „Narkomafija“, „Amistadas“, „Išpirka“, „Svetimi prieš Grobuonį 2“, TV serialai „Įstatymas ir tvarka“, „CSI kriminalistai“), Sung Kangas („Kietas riešutėlis 4.0“, „Greiti ir įsiutę: Tokijo lenktynės“, „Perl Harboras“, „Partneriai mirti / Karas“, „Motelis“, „Antuanas Fišeris“, TV serialai „CSI kriminalistai“, „Vienuolis“), Wilmeris Calderonas („Vilkolakiai“, „Anapolis“, „Velnio greitkelis“, TV serialai „CSI kriminalistai“, „24 valandos“, „Ligoninės priimamasis“), Shea Whighamas („Puikybė ir garbė“, „Dogtauno ekstremalai“, „Bloga kompanija“, TV serialas „Ligoninės priimamasis“).

Santrauka:

Filmo tęsinius su nelegaliomis gatvių lenktynėmis Los Andželo gatvėmis, pinigų plovimu Majamyje ir pavojingu driftu Tokijuje keičia nauja juostos dalis, grąžinanti prie orginaliosios idėjos, kuri buvo parodyta prieš 9 metus. Dabar 4 įžymūs veikėjai grįžta ten, kur viskas ir prasidėjo.

Vinas Dieselis ir Paulas Walkeris susivienija ir verčia naują adrenalino puslapį. Jiems padės Michelle Rodriguez ir Jordana Brewster.

Jau prabėgo 8 metai, kaip bėglys Dominikas Toreto važinėja prie Meksikos pasienio ir gyvena Dominikos Respublikoje su sielos drauge Leti, mėgindami pradėti naują gyvenimą. Bėda ta, kad teisėsauga jiems visada lipa ant kulnų.

Tragiška mylimo žmogaus mirtis atveda Dominiką į  Los Andželą. Čia jis priverstas bendradarbiauti su agentu Brainu Okoneliu, nes juos vienija bendras priešas – narkotikų prekeivis, Amerikos gatvėse pardavinėjantis mirtiną produkciją. Domas ir Brainas privalo išsiaiškinti tarpusavio nesutarimus, jeigu nori pergudrauti ir atkeršyti narkotikų pardavėjui.

Norint atkeršyti, būtina infiltruotis į slaptą narkotikų tinklą ir užsitarnauti vietą nelegalioje narkotikų gabenimo misijoje pro slaptus Meksikos tunelius. Leitenantai Kamposas ir Feniksas yra vieninteliai, galintys padėti Domui ir Brainui.

Reklaminiai filmukai:

Keršto vedami seni herojai grįžta į ekranus su naujais automobiliais. Šiame filme bus daug egzotiškų mašinų modelių, daug veiksmo ir jaudinamų triukų. Tiesiog atsiloškite ir mėgaukitės kelione. Filmas patiks tikriems automobilių fanatikams.

Platintojas: UAB „Forum Cinemas“
Oficialus filmo puslapis: http://www.fastandfuriousmovie.net/

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min