Dabar populiaru
Publikuota: 2009 gegužės 5d. 13:05

Filmas: Iksmenai: pradžia. Ernis | X-Men Origins: Wolverine

Reklaminis filmo plakatas
Reklaminis filmo plakatas

Filmo „Filmas: Iksmenai: pradžia. Ernis“ santrauka, nuotraukos ir reklaminiai filmukai.

Premjera: 2009 m. balandžio 8 d.
Premjera Lietuvoje: 2009 m. gegužės  1 d.
Trukmė: 1:47
Žanras: veiksmo, fantastinis, mokslinis trileris
Režisierius: Gavinas Hoodas
Vaidina: Hugh Jackmanas, Ryanas Reynoldsas, Lievas Schreiberis, Dominicas Monaghanas, Lynn Collins, Danny‘is Hustonas, Tayloras Kitschas, Kevinas Durandas, Scottas Adkinsas, Aaronas Jeffery‘is.

Santrauka:

„Iksmenai: pradžia. Ernis“ – tai pirmasis iksmenų trilogijos puslapis,  kuriame pagrindinis herojus Ernis susivienija su pirmaisiais universiteto mutantais, kad atsilaikytų prieš jėgas, norinčias juos sunaikinti.  

Filmo pradžioje Ernis – mažas berniukas, iš keršto nužudantis tikrą tėvą ir sužinantis, kad geriausias draugas Vincentas iš tiesų yra kraujo brolis. Nuo šiol išskirtinių galių turintys broliai gins vienas kitą. Ypatingomis savybėmis apdovanoti broliai nepavaldūs laiko jėgai, jie negali pasenti, todėl priversti dalyvauti visuose didžiuosiuose mūšiuose. Sučiupti Vietname, jie uždaromi į  vienutę, kur priima Straikerio pasiūlymą prisidėti prie specialiojo būrio, kuriam priklauso ir mutantai.

Brolių ryšys nutrūksta, kai negalėdamas susitaikyti su nekaltų žmonių mirtimis Ernis palieka būrį. Pagrindinis herojus su mylima mergina apsigyvena miško namelyje ir dirba medkirčiu. Deja, Viktoras nenusiteikęs palikti brolio ramybėje ir netgi nužudo jo mylimąją. Ernį užvaldo žvėriški instinktai ir keršto troškimas. Taip prasideda mirtina kova su broliu, o kad jį pasiektų, teks atnaujinti senus ryšius su specialiuoju mutantų būriu.

Reklaminiai filmukai:

Iksmenų pradžios filmas, kuriame paaiškinama, kaip atsirado Ernis, kodėl jo kaulų struktūra iš adamantijaus, kodėl prarado atmintį ir kas buvo pirmieji Profesoriaus X universiteto mutantai. Šiame filme Ernis kovoja su savo broliu ir kariškiu Straikeriu, kuris nori sukurti tobulą mutantą ginklą X. Erniui atiteks gelbėtojo našta, teks lemti, ar mutantai vergaus, ar bus laisvi.

Jeigu nuvilktume specialiųjų efektų kostiumą, filmas prarastų visą prasmę. O dabar žiūrovų laukia daugiau nei pusantros valandos stebinantys vaizdai ir įspūdingos kovų scenos.

Platintojas: UAB „Forum Cinemas“
Oficialus filmo puslapis: http://www.x-menorigins.com/

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 15min