Dabar populiaru
Publikuota: 2008 gruodžio 31d. 14:01

Filmas: Keista Bendžamino Batono istorija | The Curious Case of Benjamin Button

the_curious_case_of_benjamin_button01
the_curious_case_of_benjamin_button01

Filmo „Keista Bendžamino Batono istorija“ santrauka ir reklaminis filmukas.

Keista Bendžamino Batono istorija | The Curious Case of Benjamin Button

Premjera: 2008 m. gruodžio 25 d.
Premjera Lietuvoje: 2009 m. vasario 6 d.
Trukmė: 2:39
Žanras: drama, fantastinis, mistinis, romantinis
Režisierius: DAVIDAS FINCHERIS („Zodiakas“, „Panikos kambarys“, „Kovos klubas“, „Žaidimas“, „Septyni“)
Aktoriai: BRADAS PITTAS („Septyneri metai Tibete“, „Troja“, „Meksikietis“, „Džesio Džeimso nužudymas“, „Babelis“, „Oušeno“ trilogija, „Ponas ir ponia Smitai“, „Vagišiai“, „Kovos klubas“ ir kt.) CATE BLANCHETT („Elžbieta“, „Manęs čia nėra“, „Babelis“, „Skandalo užrašai“, „Gerasis vokietis“, „Aviatorius“, „Žiedų valdovas“ ir kt.) TILDA SWINTON („Narnijos kronikos“, „Sulūžusios gėlės“, „Adaptacija“ ir kt.)“ JULIA ORMOND („Sibiro kirpėjas“, „Rudens legendos“, „Vidaus imperija“ ir kt.)

Santrauka:
„Aš gimiau nepaprastomis aplinkybėmis.“ ir taip prasideda „Keista Bendžamino Batono istorija“ adaptuota pagal 1920 metų F.Scotto Fitzgeraldo istoriją apie žmogų, kuris gimė 80 metų ir jaunėjo. Žmogus, kaip ir kiti, negali sustabdyti laiko. Jo istorija driekiasi nuo I pasaulinio karo pabaigoje 1918 m. iki 21 amžiaus. Ši istorija nėra paprasta, tai pasakojimas apie ypatingą žmogų. Apie žmones ir vietas, kurias jis atranda. Apie meiles, kurios sutinkamos. Apie gyvenimo džiaugsmus. Apie mirties liūdesį. Ir apie tai, kas pasilieka po laiko.

Reklaminiai filmukai:

Filmas su legendiniais aktoriais Bradu Pittu ir Cate Blanchett, kuriems buvo mestas iššūkis – vaidinti neįprastą įstoriją. Istorija apie žmogų, gimusį seną ir jaunėjantį kiekvieną minutę. Vaikas seno žmogaus kailyje mokosi gyventi, o senatvėje įkalintas jauno žmogaus kūne stebi mirtį. Pagrindinis veikėjas, būdamas senas, žaidžia su mergaite, o kai jų amžius susilygina, jie pamilsta vienas kitą. Tai gražus romantinis filmas, pasaldintas fantastine istorija. Patartina pažiūrėti poroms, nes patiks ir merginoms dėl romantinių scenų, ir vaikinams dėl veiksmo.

Platintojas:   UAB „Garsų pasaulio įrašai"
Oficialus filmo puslapis: http://www.benjaminbutton.com/

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Mano namas

Gaminkite protingai

Kelionė „The Coldest Ride“

Sveikata

Gyvenimas

Parašykite atsiliepimą apie 15min