TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Filmas: Rašalo širdis | Inkheart

Filmas: Rašalo širdis
Filmas: Rašalo širdis
Šaltinis: 15min
0
A A

Filmo „Rašalo širdis“ santrauka ir reklaminis filmukas.

Premjera: 2008 m. gruodžio 11 d.
Premjera Lietuvoje: 2009 m. kovo 6 d.
Trukmė: 1:46
Žanras: nuotykių, šeimai, fantastinis
Režisierius: Iainas Softley („Nežinoma planeta“, „Hakeriai“, „Raktas“)
Aktoriai: Brendanas Fraseras („Mumija: Drakono Imperatoriaus kapas“, „Avarija“, „Mumija“, „Kelionė į Žemės centrą“ ir kt.) Andy Serkisas („Prestižas“, „Žiedų valdovas“, „Staiga trisdešimties“ ir kt.) Sienna Guillory („Eragonas“, „Absoliutus blogis 2“,„Tegyvuoja meilė“ ir kt.) Paulas Bettany („Da Vinčio kodas“, „Dogvilis“,„Nuostabus protas“ ir kt.) Eliza Bennet („Supernova“, „Auklė Makfi“ ir kt.)
Santrauka:
Mo Folchartas su dukra Mege keliauja aplink pasaulį dirbdamas knygrišiu. Pastaruosius 9 metus Mo antikvariniuose knygynuose ieškojo labai retos knygos „Rašalo širdis“ kopijos. Tai buvo paskutinė knyga, kurią skaitė žmonai ir dukterei prieš jai dingstant. Pagaliau jis randa kopiją ir netikėtai susiduria su paslaptinguoju Dulkėtuoju Pirštu. Mo nuo jo pabėga ir nukeliauja pas Megės tetą Elinorą. Elinora – turtinga moteris, kolekcionuojanti retas knygas ir vadinanti jas savo vaikais.

Vieną naktį  Mo, Megę ir Elinorą pagrobia banditai. Jie atsiduria pas Ožiaragį, žiaurų ir piktą diktatorių.

Megė greitai supranta, kad Mo yra Stebuklingasis Liežuvis, kuris sugeba personažus ištraukti iš knygos į realybę. Tik viena blogybė, kad iškvietus ką nors  iš knygos, jį tenka pakeisti, t. y. keliauti į knygą.  Taip Megė neteko savo mamos Teresės, nes ji pakeitė Ožiaragį, Bastą ir Dulkėtajį Pirštą, atkeliavusius iš knygos „Rašalo širdis“.

Ožiaragis nori pasinaudoti Mo, kad šis parūpintų galios ir turtų.

Dulkėtasis Pirštas atvyksta išgelbėti jų ir berniuko Farido, kuris buvo iškviestas iš knygos „Arabiška naktis“.

Dabar grupė privalo griebtis kito būdo, kaip rasti „Rašalo širdies“ kopiją ir pasiųsti Ožiaragį su sėbrais atgal į puslapius.  Pasiuntus juos į knygą „Rašalo širdis“, Mo žmona bus laisva.

Reklaminiai filmukai:


Filmas, paremtas Cornelios Funkie bestseleriu „Rašalo širdis“, – fantastinė istorija apie tai, kaip tėtis ir dukra pakliūva į nuotykių kelionę tarp realaus ir įsivaizduojamo pasaulių. Užburianti ir magiška istorija apie gėrio ir blogio kovą, tikrovę bei fantastinę knygos erdvę. Nors Paulas Bettany buvo antraeilis personažas, jis visus nustebino išraiškingu Dulkėtojo Piršto personažu. Įspūdinga ir Helen Mirren bei Jimo Broadbento vaidyba.

Platintojas: „Garsų pasaulio įrašai“
Oficialus filmo puslapis: http://www.inkheartmovie.com/

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 1 Širdis
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min