Dabar populiaru
Publikuota: 2009 birželio 9d. 16:22

Filmas: Terminatorius: išsigelbėjimas | Terminator Salvation

Reklaminis filmo plakatas
terminatorsalvation.warnerbros.com nuotr. / Reklaminis filmo plakatas

Filmo „Terminatorius: išsigelbėjimas“ santrauka, nuotraukos ir reklaminiai filmukai.

Premjera: 2009 m. gegužės 14 d.
Premjera Lietuvoje: 2009 m. birželio 5 d.
Trukmė: 1:55
Žanras: veiksmas, nuotykiai, mokslinis trileris
Režisierius: McG
Vaidina: Christianas Bale`as, Samas Worthingtonas, Moonas Bloodgoodas, Helena Bonham Carter, Anton Yelchin Jadagrace, Bryce`as Dallasas Howardas, Common, Jane Alexander, Michaelas Ironside`as ir kt.

Santrauka:
Dabar 2014 metai.
Paskutiniojo teismo diena įvyko. Sunaikinta 95 proc. žmonijos. Išlikusieji  priversti slapstytis dykumose, vandenyje ar miestų griuvėsiuose, nes jų ieško terminatoriai, kurių tikslas –  surinkti gyvuosius ir net sunaikinti. Maža grupelė išlikusiųjų nepasiduoda ir susiburia į komandą, kuri slaptosi bunkeriuose ir smogia priešui, kai pasitaiko tinkama proga.
Visai tai prasidėjo 2004-aisiais, kai dirbtinis intelektas SKYNET įgavo savimonę. Nusprendęs, kad žmonija kelia grėsmę, jis paleido atomines raketas į nieko neįtariantį pasaulį.

Vienas žmogus buvo nuspėjęs paskutinio teismo dieną, nes jo likimas visada susikirsdavo su žmonijos išlikimu. Jo vardas – Džonas Konoras. Dabar jam tenka vesti žmoniją į karą, apie kurį anksčiau perspėjo motina. Tik šiame kare jis jau pradeda abejoti dėl žmonijos pergalės, nes susiduria su netikėtu priešu. Kažkas šioje ateityje pasikeitė. Šias abejones lemia Markuso Vraito, kuris prisimina tik tai, kaip praeityje buvo nužudytas mirtininkų kameroje, atsiradimas.

Konoras turi nuspręsti, ar galima pasitikėti Markusu, nes tai gali būti dar viena SKYNET strategija, kaip nuslopinti pasipriešinimą, todėl Konorui ir Markusui teks rasti bendrą tikslą, kad galėtų infiltruotis į priešų bazę ir kovoti su SKYNET.

Reklaminiai filmukai:

VIDEO: Terminator Salvation 4 Minute Trailer

VIDEO: Terminator 4 Salvation teaser trailer 2009 official

Turbūt laukiamiausias 2009 metų filmas iš karto šovė į pirmą vietą kino teatrų topuose. Kad ir kaip keista, juostą režisavo McG, žiūrovams geriausiai pažįstamas iš „Čarlio angelų“. Istorija apie ateitį, kurioje žmonės kovoja su robotais dėl išlikimo. Naivu tikėtis, kad šis tęsinys prilygs pirmosioms filmo dalims, tačiau jeigu mėgstate kovų scenas ir specialiuosius efektus, panašu, ir vėl nenusivilsite.

Platintojas: „AcmeFilm“
Oficialus filmo puslapis: http://terminatorsalvation.warnerbros.com/

Temos: 1 Terminatorius
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie 15min