2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti

Filmas: Valkirija | Valkyrie

Filmo „Valkirija“ santrauka ir reklaminiai filmukai.
Filmas: Valkirija
Filmas: Valkirija

Premjera: 2008 m. gruodžio 25 d.
Premjera Lietuvoje: 2009 m. vasario 20 d.
Trukmė: 2:00
Žanras: drama, trileris, karinis
Režisierius: Bryanas Singeris („Supermeno sugrįžimas“, „Iksmenai“, „Iksmenai 2“, „Gabus mokinys“, „Paprasti įtariamieji“).
Vaidina: Tomas Cruise‘as („Ramūs tarp vilkų“, „Pasaulių karai“, „Nakties įkaitas“, „Paskutinis samurajus“, „Magnolija“, „Plačiai užmerktos akys“, „Vanilinis dangus“, „Griaustinis tropikuose“, „Griaustinio dienos“, „Lietaus žmogus“, „Neįmanoma misija“), Kennethas Branaghas („Laukiniai laukiniai vakarai“, „Įžymybė“, „Haris Poteris ir paslapčių kambarys“, „Skrydžio teorija“, „Hamletas“, „Otelas“, „Vėl miręs“, „Pėterio draugai“), Billas Nighy‘is („Karibų jūros piratai: pasaulių pakrašty“, „Karibų jūros piratai: numirėlio skrynia“, „Kietas faras“, „Skandalo užrašai“, „Tegyvuoja meilė!“, Galaktikos gidas“, „Ištikimasis sodininkas“), Tomas Wilkinsonas („Kasandros prakeiksmas“, „Maiklo Kleitono sukurta tiesa“, „Paskutinis bučinys“, „Emilės Rouz egzorcizmas“, „Betmenas. Pradžia“, „Jausmų galia“, „Mergina su perlo auskaru“, „Patriotas“, „Striptizo ereliai“), Thomasas Kretschmannas („Ieškomas“, „Trečiojo Reicho žlugimas“, „King Kongas“, „Absoliutus blogis: apokalipsė“, „Povandeninis kalėjimas“, „Ašmenys 2“, „Pianistas“), Terence‘as Stampas („Ieškokit Gudručio!“, „Ieškomas“, „Raudonoji planeta“, „Tikroji Makoj“, „Žvaigždžių karai. Pavojaus šešėlis“), Tomas Hollanderis („Elžbieta: Aukso amžius“, „Karibų jūros piratai: numirėlio skrynia“, „Karibų jūros piratai: pasaulių pakrašty“, „Scenos gražuolė“, „Darvino ap

Santrauka

Klausas fon Štaufenbergas Afrikoje rašo apie Antrąjį pasaulinį karą ir apie Hitlerį, griaunantį Vokietiją. Štaufenbergas tvirtina prisiekęs ištikimybę diktatoriui, bet jaučia, kiek daug yra skolingas Vokietijai. Greitai stovykla Afrikoje užpuolama, o Štaufenbergas sunkiai sužeidžiamas. Jis netenka akies, dešinės rankos ir dviejų kairės rankos pirštų. Suvokdamas, kad laikas nenumaldomai bėga ir liko mažai laiko, jis nusprendžia imtis veiksmų ir įstoja į Vokietijos pasipriešinimo judėjimą. Pasinaudodamas slapta Hitlerio strategija – planu, pavadintu „Valkirija“, Klausas fon Štaufenbergas ima įgyvendinti savo tikslą – naikinti nacių vyriausybę iš vidaus.

Reklaminis filmukas:

Filmo pristatymas:

Filmas paremtas Antrojo pasaulinio karo istorija. Jaunas karininkas Klausas fon Štaufenbergas trokšta nuversti Adolfą Hitlerį, nes suvokia, kad diktatorius griauna Vokietiją ir naikina žmogiškumą Europoje. Štaufenbergas su ištikimu bendraminčių būreliu pasineria į Vokietijos pasipriešinimo judėjimą. Filmas apie intelektualų žmogų, matantį ir suprantantį daugiau nei aplinkiniai.  Istorija apie karininką, kuris pasirengęs kovoti už tiesą ir savo valstybę. Jei mėgstate filmus apie karą, šis taip pat turėtų patikti.

Platintojas: UAB „Forum Cinemas"
Oficialus filmo puslapis: http://valkyrie.unitedartists.com/

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Benediktas Vanagas: tinkamas pasiruošimas yra pagrindinė sąlyga geram rezultatui
Reklama
Paskola smulkiam verslui: kredito unijos siūlo finansavimą lengvatinėmis sąlygomis
Reklama
Testas. Ar jūsų namai saugūs? Pasitikrinkite savo žinias ir laimėkite prizą!
Reklama
Klausos sutrikimams spręsti – unikali technologija ir „nematomi“ klausos aparatėliai
Parašykite atsiliepimą apie 15min