Dabar populiaru
Publikuota: 2009 liepos 7d. 16:43

Filmas: Visuomenės priešai | Public Enemies

Reklaminis plakatas
Reklaminis plakatas

Filmo „Visuomenės priešai“ santrauka, nuotraukos ir reklaminiai filmukai.

Premjera: 2009 m. birželio 18 d.
Premjera Lietuvoje:  2009 m. liepos 10 d.
Trukmė: 2:23
Žanras: kriminalinė  drama, trileris
Režisierius: Michaelas Mannas
Vaidina: Johnny Deppas, Christianas Bale‘as, Marion Cotillard, Stephenas Grahamas, Channigas Tatumas, Leelee Sobieski, Billy‘is Crudupas, Giovannis Ribisis, Emilie de Ravin, Stephenas Dorffas, Johnas Ortizas ir t. t.

Santrauka:
Niekas negalėjo sustabdyti Dilingerio ir jo sėbrų. Nė vienas kalėjimas negalėjo jo įkalinti. Žavesys ir ryžtas apiplėšti bankus padarė jį visų mylimą – nuo savo merginos Bilės Frenchetės iki Amerikos visuomenės, nekenčiančios bankų, dėl kurių kaltės valstybė paniro į depresiją.

Trijulė – sociopatas Džordžas Nelsonas, pravarde Žudikas kūdikio veidu, Alvinas Karpis ir Dilingeris – tiesiog siautėjo, kol Huveris sugalvojo perkelti policijos veiksmus į aukštesnį lygį ir sustiprinti šalies saugumą. Taip atsirado FTB.

Dilingeris buvo paskelbtas didžiausiu visuomenės priešu, o jo gaudyti buvo pasiųstas FTB agentas Porvis. Vis dėlto Dilingerio gauja išsisukdavo, o kartais tiesiog prasišaudydavo kelią pro Porvio vyrus. Prie gaujos pavyksta priartėti tik tada, kai FTB gretas papildo keli įžymūs teisininkai.

Reklaminiai filmukai:

Kritikų strėlių sulaukęs filmas dėl režisieriaus Michaelo Manno įdėto darbo. Pasak jų, filmas  vargina ir yra gerokai per ilgas. Gausybė stambių kadrų šiek tiek užgožia galimybę pasimėgauti istorine aplinka. Vienas kritikas net pasipiktino: „Ar žiūrovai nusipelnė tik Johnny Deppo ūsų.“

Istorija apie Dilingerio gaują, kuri plėšė bankus, ir kurios kriminalinė veikla lėmė FTB agentūros susikūrimą. Žiūrovų laukia gera dozė įspūdingų susišaudymų scenų.

Oficialus filmo puslapis: http://www.publicenemies.net/
Platintojas: UAB „Forum Cinemas“

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie 15min