Dabar populiaru
Publikuota: 2009 vasario 24d. 14:23

Filmas: Vyriškas auklėjimas | Role Models

Filmas: Vyriškas auklėjimas
Filmas: Vyriškas auklėjimas

Filmo „Vyriškas auklėjimas“ santrauka ir reklaminis filmukas.

Premjera: 2008 m. lapkričio 7 d.
Premjera Lietuvoje: 2009 m. vasario 27 d.
Trukmė: 1:39
Žanras: Komedija
Režisierius: Davidas Wainas („Dešimtukas“, „Šlapia karšta amerikietiška vasara“, TV serialas „Valstija“).
Vaidina: Seannas Williamas Scottas („Amerikietiškas pyragas“, „Amerikietiškas pyragas 2“, „Amerikietiškas pyragas 3: vestuvės“, „Hazardo ketvertukas“, „Kelyje“, „Evoliucija“, „Žąsine, kur mano automobilis?!“, „Nenugalimas vienuolis“), Paulas Ruddas („Vis tiek nebūsiu tavo“, „Naktis muziejuje“, „Velniop tą Sarą Maršal!“, „Užkibo“, „40-ies ir vis dar skaistus“, „Dešimtukas“, „Šlapia karšta amerikietiška vasara“), Elizabeth Banks („Zakas ir Miri kuria porno“, „Keistuolis Deivas“, „Be abejo, turbūt“, „40-ies ir vis dar skaistus“, „Pagauk, jei gali“, „Nublokšti“, „Šlapia karšta amerikietiška vasara“), Jane Lynch („Alvinas ir burundukai“, „40-ies ir vis dar skaistus“, „Neįtikėtinos Lemoni Sniketo istorijos“, „Delfino akis“, TV serialai „Draugai“, „Nusivylusios namų šeimininkės“ „CSI kriminalistai“), Kenas Jeongas („Mari Huanos ekspresas“, „Įbroliai“, „Užkibo“, TV serialas „Ofisas“), Mattas Walshas („Įbroliai“, „Drilbitas“, „Nevykėlių mokykla“, „Starskis ir Hečas“, „Kelyje“, „Talentas“), Nicole Randall Johnson („Transformeriai“, „Leidimas tuoktis“, „Nevykėlių mokykla“, „40-ies ir vis dar skaistus“, „Iki mirties“, TV serialai „CSI kriminalistai“, „Vienuolis“), Christopheris Mintzas-Plasse („Super pipiriukai“).

Santrauka:
Paulas Ruddas ir Seannas Williamas Scottas vaidina energinio gėrimo prekeivius Denį ir Vylerį,  kurie sugadina savo kompanijos visureigį. Tad jiems tenka rinktis: ar mėnesį sėdėti kalėjime, ar 150 valandų globoti ir auklėti vaikus. Po vienos dienos, praleistos su neklaužadomis, kalėjimas jiems atrodo rami vietelė, bet vaikų centro direktorė iškelia ultimatumą.  Jeigu pavyks įgyvendinti šią užduotį ir nepatekti į kalėjimą, vyrukai įrodys, jog bet koks kaimietis gali auginti vaiką.

Reklaminis filmukas:

VIDEO: Role Models - Official Theatrical Trailer - HD

Gera komedija apie du nevykėlius, dirbančius energinio gėrimo „Minotauras“ pardavėjais. Prisigėrę vaikinai sudaužo kompanijos mašiną ir už tai gresia kalėjimas. Alternatyva – 150 valandų auklėti prie visuomenes nepritapusius vaikus. Iškyla klausimas, kaip globoti du keistus vaikus, kai patys yra nebrendylos. Stipraus ir gero juoko dozė garantuota. Filmas, kuris padaro žmogų laimingesnį.

Platintojas: UAB „Forum Cinemas“
Oficialus filmo puslapis: http://www.rolemodelsmovie.com/

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

00:10
24:14
00:49

Maistas

Kinas

Parašykite atsiliepimą apie 15min