Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Filmas: Žvaigždžių kelias | Star Trek

Reklaminis filmo plakatas
Startrekmovie.com nuotr. / Reklaminis filmo plakatas
Šaltinis: 15min
0
A A

Filmo „Žvaigždžių kelias“ santrauka, nuotraukos ir reklaminiai filmukai.

Premjera: 2009 m. balandžio 6 d.
Premjera Lietuvoje: 2009 m. gegužės 8 d.
Trukmė: 2:06
Žanras: veiksmo, nuotykių, mokslinis
Režisierius: J.J.Abramsas
Vaidina: Chrisas Pine‘as, Zachary Quinto, Ericas Bana, Simonas Peggas, Winona Ryder, Karlas Urbanas, Johnas Cho, Zoe Saldana, Benas Crossas, Leonardas Nimoy.

Santrauka:

Geriausias nuotykis prasideda su „Žvaigždžių keliu“.

Nepaprasta istorija apie nepatyrusią komandą, kuriai lemta valdyti pažangiausią erdvėlaivį „U.S.S.Enterprise“. Su juo kompanija patenka į nepakartojamą nuotykį, pilną optimizmo, intrigos, komedijos ir kosmoso pavojų. Rekrutams teks sustabdyti blogį, grasinantį žmonijai.

Galaktikos likimas atsidurs dviejų skirtinguose pasauliuose gimusių varžovų rankuose. Vienas jų – Džeimsas Tibėrijus Kirkas, kaime gimęs vaikis, kuris visada ieško jaudulio ir yra apsigimęs lyderis. Kitas – Spokas. Jis užaugo Vulkano planetoje, bet buvo atstumtas dėl pusiau žmogiškos prigimties – jo emocijos keisdavosi. Tai sumanus ir ryžtingas studentas.

Kirkas ir Spokas – tikros priešingybės, bet juos vienija bendras tikslas: išsiaiškinti, kas jie tokie ir ką turi duoti pasauliui. Netrukus jie tampa lygiaverčiais varžovais kadetų treniruotėse. Drastiška opozicija: vienas varomas deginamos aistros, kitas vadovaujasi griežta logika. Jie nuolat kovoja, bet abu bando pritapti prie „U.S.S.Enterprise“ erdvėlaivio komandos.

Galų gale Kirkui ir Spokui teks susidurti su nepaneigiama tiesa. Jie susidraugaus, kad galėtų suvienyti savo sugebėjimus ir drąsiai vesti įgulą ten, kur dar niekas nėra buvęs.

Reklaminiai filmukai:

VIDEO: Star Trek 2009 - "The Best Star Trek Ever???"

VIDEO: Star Trek XI Teaser


Legendinis TV serialas „Žvaigždžių kelias“ nuo vaikystės įstrigęs amerikiečių širdyse, bet kitur jis ne toks populiarus, todėl TV serialo „Dingę“ sumanytojas ir siaubo trilerio „Projektas „Monstras" strategas J.J.Abramsas iškėlė sau gana ambicingą tikslą – supažindinti visus su „Žvaigždžių kelio“ pradžia ir papildyti gerbėjų gretas. Juosta privers grįžti į praeitį ir pamatyti, nuo ko prasidėjo legendinių herojų karjera. Režisierius sąmoningai nekvietė išpuikusių žvaigždžių, tad pagrindinius vaidmenis atlieka neišlepinti debiutantai, filmui suteikiantys visai kitokį veidą. Žiūrovų laukia ne tik įtemptas veiksmas, specialieji efektai, gera aktorių vaidyba, bet ir puiki dozė humoro.

Platintojas: UAB „Forum Cinemas“
Oficialus filmo puslapis: http://www.startrekmovie.com/

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min