Dabar populiaru
Publikuota: 2009 balandžio 3d. 17:06

Garsenybės tęsia humoristinės kūrybos tradicijas

Rūta Lukoševičiūtė
Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / Rūta Lukoševičiūtė – viena naujojo žurnalo autorių.

Klasikas, keli jauni žinomi bei pripažinimo dar nesulaukę autoriai šiandien išleido komiksų, karikatūrų bei satyros žurnalą.

Susidarius prastai ekonominei situacijai daugelio nuotaikos nėra pozityvios, tačiau juokams ir šypsenai dar niekas pridėtinės vertės mokesčio neuždėjo. Tuo pasinaudodami Lietuvos animatoriai, dailininkai – karikatūristai, rašytojai – humoristai ir satyrikai susibūrė ir nusprendė išsaugoti lietuvių gebėjimą juoktis.

Smagios karikatūros, komiksai ir satyros sugulė į mėnesinį žurnalą, smagiu pavadinimu „Dozė“. „Tai žurnalas kiekvienam, norinčiam atsipalaiduoti ir smagiai pasijuokti. Tai tam tikra geros nuotaikos dozė, be to, puiki terpė jau žinomiems menininkams, ir dar puikesnis tramplynas į pripažinimą jauniesiems kūrėjams“, – pasakoja idėjos autorė ir sumanytoja animatorė Rasina Stalioraitytė.

Naują Lietuvos humoristinės kūrybos tradiciją pradeda klasikas Jurgis Gimberis, jaunieji autoriai: Rūta Lukoševičiūtė ir Arūnas Spraunius, animatorius Ramūnas Graželis, karikatūristas Jonas Varnas ir kiti jau pripažinti bei niekam nežinomi kūrėjai.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

01:29
26:48
01:44

Maistas

Kinas

Parašykite atsiliepimą apie 15min