Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Idėjos Valentino dienai: jai ir jam

Valentino dienos dovanos
Skelbiu.lt / Valentino dienos dovanos
Šaltinis: Remiamas turinys
Turinio kontrolė – redakcijos rankose, projekto partneris tik inicijuoja ar palaiko temos viešinimą
1
A A

Jei dar nesupratote subtilių užuominų, tokių žinučių iš mylimo žmogaus kaip „Ką veiksi trečiadienį?“, „Ar nieko neužmiršai?“, „Tikiuosi, nebus kaip pernai“, tuomet garsiai jums ištarsime: ARTĖJA Šv. VALENTINO DIENA. Vasario 14-ąją viso pasaulio įsimylėjėliai švenčia Meilės dieną ir mylimus žmonės lepina dovanomis ir dėmesiu.

Skelbimų portale portale Skelbiu.lt jau yra kelerius metus prieš šią šventę

kuriama atskira kategorija, skirta Valentino dienos dovanoms, kur galima rasti įvairių dovanų ir pasižvalgyti idėjų.

Jai

Nors abi lytys myli vienodai, tačiau per Valentino dieną dovanas renkasi skirtingas. Kaip rodo JAV prekybininkų duomenys, moterys vyrams dažniausiai dovanoja atvirutes, saldumynus, vakarienę, drabužius ir dovanų čekius. O ką Valentino dienai dovanoti moterims?

Dideli pliušiniai žaislai

Skelbiu.lt/Dideli pliušiniai meškinai
Skelbiu.lt/Dideli pliušiniai meškinai

Jei norite būti ne tik romantiškas, bet ir madingas – išduosime jums paslaptį. Šiemet „ant bangos“ yra dideli, žmogaus ūgio, pliušiniai žaislai. Dovana ne tik miela, bet ir papuoš namų interjerą. Žmogaus ūgio ar ir mažesnių žaislų rasite portale Skelbiu.lt.

Kvepalai

Sakoma, kad žmogus mums patinka ne tik pagal išvaizdą ar charakterį – partnerius mes renkamės ir pagal jų skleidžiamą kvapą. Jei pajutote „savo“ kvapą, tuomet feromonai jums šaukia – čia jūsų žmogus. Rinkdamiesi kvepalus kaip Valentino dienos dovaną, sustiprinsite „gamtos šauksmą.“

Gėlės

Skelbiu.lt/Gėlės dėžutėje
Skelbiu.lt/Gėlės dėžutėje

Gėlės žiedas viduryje žiemos privers ją nusišypsoti, o jei tokią dovaną ji gaus netikėtoje vietoje, pavyzdžiui, darbe, ir jums pavyks ją nustebinti, tuomet šventė bus pavykusi. Tiesa, jei nusprendėte dovanoti gėles su pristatymu, tuomet tą reikėtų padaryti kaip galima anksčiau – gėlės yra pati populiariausia dovana Valentino dieną, nepasirūpinus iš anksto, telefono ragelyje galite išgirsti „niekuo padėti negalime“.

Pakvietimai

Norite pratęsti Valentino dieną? Tuomet padovanokite jai pakvietimą. Kur? Pasirinkimo spektras labai platus – nuo muzikos iki pramogų, nuo maisto degustacijos iki vandens pramogų parko. Geriausias dalykas, kad, greičiausiai, laiką leisite kartu, tai bus tarsi Valentino dienos aidas.

Kailiniai

Skelbiu.lt/Lapės kailio kailiniai
Skelbiu.lt/Lapės kailio kailiniai

Jei savo mylimąją norite sušildyti tiesiogine to žodžio prasme ir piniginė leidžia, tuomet rinkitės kailinius. Šaltą žiemą, o ji šiemet tokia, mylimoji nuolat prisimins apie jus, o jūs būsite tikri, kad ligos aplenks ją iš tolo.

Jam

Ar žinote, kad vyrai per šv. Valentino dieną moterims labiausiai linkę dovanoti gėlės, saldumynus, atvirutę, vakarienę, juvelyrinius dirbinius. Nuspėjame, ar ne? O ką galima padovanoti vyrams?

Romantiška diena ne namuose

Galite pataupyti šventinį širdutėmis išpieštą popierių ir vietoje daikto padovanoti laiką kartu – nuolat užimtiems ir skubantiems žmonėms pabuvimas dviese yra geriausia dovana. O kad šventė nepavirstų slampinėjimu po namus, galima išvykti ir pabūti nekasdieniškoje aplinkoje: išsinuomoti kubilą, pirtį ar praleisti romantiškai dieną kartu toliau nuo namų išsinuomotuose apartamentuose.

Papuošalai, aksesuarai

Skelbiu.lt/Nauja piniginė
Skelbiu.lt/Nauja piniginė

Juvelyrinius dirbinius per Valentino dieną vyrai dovanoja tris kartus dažniau nei moterys, rodo JAV prekybininkų duomenis, tačiau moterys pirmauja, kai kalbama apie įvairius stiliaus aksesuarus, pavyzdžiui, diržus, pinigines, sąsagas. Jei jūsų mylimasis kreipia dėmesį į stilių, tuomet tokia dovana kaip tik jam.

Pramogos

Nors sako, kad vyrai paprasti, bet su jų pomėgiais reikalai komplikuotesni – vienam patinka knygos, kitas negali be savo monetų kolekcijos, trečias vis ragina grįžti prie stalo, kur išdėstytos žaidimo figūrėlės. Kokiu raktu geriausiai atrakinti duris į jūsų mylimojo pasaulį, geriausiai žinote Jūs, bet rinktis visada patogiau, kai turima iš ko – įvairių pramogų rasite portale Skelbiu.lt, paspaudę šią nuorodą.

Primename, kad nuo pavasario privatūs asmenys dalį skelbimų į Skelbiu.lt gali dėti nemokamai. Toks sprendimas priimtas siekiant aktyvinti skelbimų rinką – portalo tyrimai parodė, kad žmonės turi daug daiktų, kurių nenaudoja, bet ir nerealizuoja. Aktyvindami skelbimų rinką portalo kūrėjai tiki, kad taip prisidės prie aktyvesnės daiktų prekybos ir suteiks galimybę daugiau žmonių įsigyti ar parduoti norimą daiktą už priimtiną kainą.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min