Dabar populiaru
Publikuota: 2011 birželio 21d. 22:10

10 visų laikų juokingiausių reklamų

Juokingiausios reklamos
Juokingiausios reklamos

Žinoma, humoras yra subjektyvus dalykas, tačiau yra tokių reklamų, kurios neabejotinai pelnė juokingiausių reklamų titulą. Tinklalapyje adweek.com pateiktas skaitytojų sudarytas 10 juokingiausių reklamų sąrašas.

10. „Apple“ reklama „Stuffed“ 2007 m.

VIDEO: Spot Apple - "Stuffed" - Get a Mac Campain (UK) England

Šis klipas yra viena iš „Apple“ kompanijai 2006– 2009 metais kurtų „TBWA“ įmonės reklamų. Macą vaidina Justinas Longas, o storą vyruką vardu PC įkūnija  Joshas Hodgmanas.

9. Viešbučių tinklo „Holiday Inn“ reklama „Whale Song“ 2006 m.

VIDEO: The Business Guys - Whale Song

Jerry Lambertas vaidina verslininką viešbučių „Holiday Inn“ kampanijai – reklamoje jis imituoja didingą banginio dainą savo patogioje – galbūt per daug patogioje – darbo vietoje.

8. „Starburst“ saldainių reklama „Bus station“ 2007 m.

VIDEO: Starburst Bus Station

Kalbant apie tikrai originalius ir be galo juokingus personažus, mažai kas gali prilygti saldainių tinklo „Starburst“ mažajam berniukui, žaviam uogas ir kremą mėgstančiam velniukui, kurį vaidina Jackas Ferveris.

7. „Skittles“ saldainių reklama „Piñata“ 2008 m.

VIDEO: Skittles -- Piñata

Ši „Skittles“ įmonei sukurta reklama turi juodojo humoro. Ji – apie žmogų pinjatą, bandantį atsigauti po žiauraus bendradarbio užpuolimo, kuris tikėjosi iš jo gauti saldainių.

6. Alaus „Bud Light“ reklama „Mr. Really, Really, Really Bad Dancer“ 2003 m.

Reklamoje vaidina Pete'as Stackeris ir Dave'as Bickleris, joje šlovinami išties prasti, be jokio ritmo judantys šokėjai.

5. Alaus „Budweiser“ reklama Whassup? 1999 m.

VIDEO: budweiser wassup

Reklamoje vaidina Charlesas Stone'as III ir jo draugai, vienas kitam telefonu be paliavos kartojantys vieną žodį. Paprasta, užkrečiama ir nepaprastai juokinga. Iš pradžių šis vaizdo įrašas buvo sukurtas kaip trumpametražis filmas, tačiau vėliau buvo perdarytas į reklamą. Netrukus po reklamos pasirodymo atrodė, kad visi amerikiečiai, nesvarbu geriantys alų ar ne, kartojo šią frazę, o C. Stone'as pelnė ne vieną reklamos apdovanojimą.

4. Sportinių prekių „Reebok“ tinklo reklama „Terry Tate“ 2003 m.

Lesteris Speightas vaidina Terrį Teitą, amerikietiško futbolo žaidėją, priimtą į „Reebok“ kompaniją, kad baustų visus darbuotojus, kai šie „susimauna“.

3. Šokolado „Cadbury“ reklama Gorilla 2007 m.

VIDEO: Cadbury's Gorilla Advert Aug 31st 2007

Šios šokolado reklamos pradžioje gorila pasiekia iškilmingos euforijos būseną klausydama Philo Collinso dainos „In the air tonight“. Tačiau kai dainoje prasideda būgnų partija, pasirodo, kad gorila yra būgnininkė. Įdomu ir tai, kad ši reklama naujam gyvenimui prikėlė ir pačią dainą.

2. Greito maisto restorano „Wendy's“ reklama Where's the Beef? 1984m.

VIDEO: Where's the Beef

Irzlūs seni žmonės ir lengvas įtaigumas puikiai suveikė šioje reklamoje, kurią sukūrė du komedijų reklamų gigantai – rašytojas Cliffas Freemanas ir režisierius Joe'us Sedelmaieris. Senutės, klausinėjančios „Kur jautiena“, daugeliui amerikiečių buvo labai juokingos.

1. Konservuotos lašišos įmonės „John West Salmon“ reklama Bear2000 m.

VIDEO: John West Salmon "Bear Fight" ad

Ši konservuotos lašišos reklama prasideda tarsi dokumentinis filmas apie lašišas žvejojančius lokius, tačiau vėliau atlėkęs žvejys užpuola šiuos žvėris ir kaunasi su jais dėl geresnės žuvies.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie 15min