TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

16-mečio nuotykiai danguje: pasislėpė lėktuvo važiuoklės skyriuje ir penkias valandas skrido 11,5 km aukštyje

Palmės – plonos, kaip pieštukai
I.Peteraitytės nuotr. / Havajus norėjęs pamatyti jaunuolis skrido pasislėpęs lėktuvo važiuoklės skyriuje.
Šaltinis: 15min
0
A A

16-metis vaikinas pasislėpė lėktuvo važiuoklės skyriuje oro uoste Kalifornijoje. Penkių valandų skrydis 11,5 km aukštyje į Havajus labai žemoje temperatūroje ir esant mažam deguonies kiekiui jaunuolio sveikatai nepakenkė. Nors FTB atstovai įsitikinę, kad jam pasisekė, jog iš viso išgyveno, rašo gazeta.pl.

Nepilnametis pasislėpė lėktuve po to, kai pabėgo iš namų. Jis norėjo nuskristi į Havajus, todėl įsilaužė į kilimo tako teritoriją ir įlindo į Havajų avialinijų lėktuvo važiuoklės skyrių, savo slaptavietėje jis nuskrido net iki Maui Havajuose.

FTB atstovo Tomo Simono teigimu, „vaikinui pasisekė, kad išgyveno“. Toje vietoje, kur slėpėsi 16-metis, trūksta deguonies ir yra labai šalta. Lėktuvas skrido 11,5 km aukštyje, tačiau vaikinas nepatyrė jokių sveikatos sutrikimų.

Lėktuvui nusileidus paaiškėjo, kad zuikiu keliavęs jaunuolis beveik neatsimena savo kelionės, kadangi nemažą dalį laiko jis buvo be sąmonės.

Nėra žinoma, kaip vaikinas sugebėjo patekti į lėktuvą. Apsaugos kameros užfiksavo, kad jis peršoko per tvorą šeštadienį. Lėktuvui nusileidus Maui jis nušoko nuo rato ir vaikštinėjo po oro uostą. Tada jį ir pastebėjo darbuotojai. Apklausiamas policijos pareigūnų jaunuolis prisipažino pabėgęs iš namų po to, kai susipyko su šeima.

Havajų avialinijų atstovai tikina, kad šiuo metu jiems terūpi, ar vaikinas yra sveikas. Kol kas jam nepateikta jokių įtarimų. Jis perduotas nepilnamečių reikalais besirūpinančioms institucijoms.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Dakaras 2018

Parašykite atsiliepimą apie 15min