Dabar populiaru
Publikuota: 2012 sausio 26d. 00:02

40-etė Charlotte Baird didžiuojasi, kad iki šiol yra nekalta

Susilaikymas
123rf.com nuotr. / Susilaikymas

Kaip ir daug jaunų merginų, Charlotte Baird sau pasižadėjo, kad ji nemiegos su vyru, nebent šis bus „tas vienintelis“.

Tačiau būdama 11 metų ji net neįsivaizdavo, kad savo išrinktojo teks laukti daugiau nei 30 metų, – rašoma dailymail.co.uk tinklalapyje.

40-metė teatro vadovė, gyvenanti Didžiojoje Britanijoje, dar iki šiol nėra patyrusi net pirmojo bučinio.

Vis dėlto celibato besilaikanti moteris dėl to nė kiek nesijaudina, veikiau priešingai – ji myli savo gyvenimą, turi daug palaikančių draugų ir didžiuojasi, kad iki šiol yra nekalta. Žinoma, Charlotte Baird vis dar tikisi surasti savo gyvenimo meilę, o ir kriterijai, kuriuos ji kelia vyrams, nėra labai dideli: jai tereikia aukšto, atsakingo ir gyvūnus mylinčio vyriškio.

Tokį žmogų, matyt, rasti ne taip paprasta, Ch.Baird prisipažino, kad per pastarąjį dešimtmetį ji tik du kartus ėjo į pasimatymą, tačiau vaikų nenorinti moteris tikina niekur neskubanti.

„Nekaltybė man tinka. Kadangi aš niekuomet nesu mylėjusis su vaikinu, todėl ir sekso nepasiilgstu. Aš didžiuojuosi savo gyvenimu ir nemanau, kad esu kuo nors keista“, – pasakoja Ch.Baird.

Moters apsisprendimas laikytis celibato neturi nieko bendro su religija, pati Charlotte tvirtina, jog susilaikymas padeda jai kontroliuoti savo gyvenimą.

Aš mačiau tiek daug merginų, kurioms būdavo sudaužytos širdys tik dėl to, kad jos atsiduodavo vaikinams, kurie jų nevertino. Būtent todėl laikydamasi celibato aš jaučiuosi saugi“, – tikina britė.

„Aš mačiau tiek daug merginų, kurioms būdavo sudaužytos širdys tik dėl to, kad jos atsiduodavo vaikinams, kurie jų nevertino. Todėl laikydamasi celibato aš jaučiuosi saugi“, – tikina britė.

Buvusi aktorė, kuri nuolat lankosi bažnyčioje, tikina, kad jos pasirinkimas visiškai nesusijęs su intymumo baime, kaip tvirtina daugelis ekspertų: „Daugelis žmonių mano, kad aš slepiuosi už celibato tam, kad išvengčiau skausmo, tačiau tai netiesa. Aš tiesiog esu įsitikinusi, kad tai, ką darau, yra teisingas pasirinkimas. Dažnai žmonėms sunku suprasti, kad susilaikymas yra sąmoningas sprendimas, o ne sunkios vaikystės ar tragiškai pasibaigusių santykių pasekmė.“

Taigi, kaip reaguoja vaikinai, kai Charlotte, kuri nevengia atvirai kalbėti apie savo skurdžią intymumo patirtį, pasako, kad ji laikosi celibato?

„Aš manau, kad vyrai yra verti apie mano celibatą sužinoti kuo anksčiau. Žinoma, tai juos atbaido. Esu susitikinėjusi su tokiu keistu vyru, kuris tikėjosi, kad bėgant laikui aš pakeisiu savo nuomonę ir sutiksiu su juo permiegoti, tačiau, kai jis suprato, kad mano principai yra tvirti, iš karto atitolo“, – apie karčią susitikinėjimo patirtį pasakojo 40-metė skaistuolė Charlotte Baird.

Celibato besilaikančios moters nuotraukas rasite čia.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Ypatingos

01:28
15:57

Esports namai

URBAN˙/

Metas ruošti automobilį

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie 15min