Dabar populiaru
Publikuota: 2014 rugsėjo 26d. 10:17

Akcija „Atkurkime Baltijos kelią internete!“

Lietuvos skautai Baltijos kelyje ties Vilniumi.
Viktoro Kapočiaus/LRS archyvo nuotr. / Lietuvos skautai Baltijos kelyje ties Vilniumi.

Rugsėjo 22 – spalio 6 dienomis Kauno apskrities viešojoje bibliotekoje vyksta akcija „Atkurkime Baltijos kelią internete!“. Jeigu Jūs, Jūsų artimieji, pažįstami buvote reikšmingų istorinių 1989 m. įvykių liudininkai ir asmeniniuose archyvuose turite vertingų istorinių dokumentų, albumuose nuotraukų, plakatų, spaudinių, garso ar net vaizdo įrašų, kviečiame Jus prisidėti prie mums visiems svarbios istorinės atminties išsaugojimo ir puoselėjimo.

Būsime Jums dėkingi, jeigu rasite laiko ir galimybių atrinkti medžiagą iš savo asmeninių archyvų ir pateikti mums šiuos vertingus atsiminimus skaitmeninimui, taip padarant juos prieinamus ilgą laiką ir visiems, kam brangi ir įdomi naujoji Lietuvos istorija.

Atsinešti ir įkelti galima bet ką, kas Jums primena Baltijos kelią: nuotraukas, plakatus, skrajutes, iškarpas, lipdukus, laiškus, atvirukus ir dokumentus, drabužius ir kitus kasdienio naudojimo daiktus, vaizdo bei garso įrašus. Neturite, ko atsinešti? Tiesiog ateikite ir pasidalinkite savo prisiminimais, įspūdžiais, istorijomis.

Lauksime Jūsų KAVB Senųjų ir retų spaudinių skyriuje (K. Donelaičio g. 8, II a.).

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 15min