Dabar populiaru
Publikuota: 2011 birželio 10d. 23:31

Akiplėšiškumas: norėdamas pavogti prirakintą dviratį vyras nukirto medį

Vagis
Kadras iš „Youtube“ / Vagis

Bruklino rajone, Niujorke, įtariamų vagių gauja nukirto medį, kad galėtų pavogti dviratį, prirakintą prie šio augalo, rašo portalas dailymail.co.uk.

Nusikaltimas buvo užfiksuotas vaizdo stebėjimo kamera, o vėliau patalpintas internetinėje svetainėje youtube.com, kur jį peržiūrėjo daugiau kaip 85 tūkst. vartotojų.

Vaizdo įraše matyti, kad įtariamieji tikrai vienas kitą puikiai pažįsta, nes nuolat kalbasi tarpusavyje, reaguoja į vienas kito gestus ar pastabas.

Reikėjo nukirsti medį

Dviratis buvo prirakintas prie medžio, tad, norint jį pavogti, reikėjo nukirsti medį. Ši mistinė sąlyga pasirodė nesunkiai įvykdoma.

Nusikaltimo metu iš „medkirčio“ buvo bandoma atimti kirvį. Pavykus tai padaryti, vagis aprimo tik trumpam. Ir vos kirvis buvo atgautas, pradėtas darbas buvo tęsiamas.

Įsijautusį vyrą įkalbėti kirsti medį buvo neįmanoma – tai puikiai matosi įraše, kai kelis kartus gaujos draugai bandė raminti į „darbą“ įsijautusį draugą. Galima tik spėlioti: nukirsti norėta dėl dviračio, ar tik iš pykčio.

Nesuprantamas elgesys

Vos tik medis buvo nukirstas, ištrauktas dviratis nepatiko vagims. Tad laimikis buvo numestas ant žemės ir paliktas gulėti šalia nukirsto medžio.

„Aš bandau surasti paaiškinimą šiam polegiui. Galbūt jie suprato, kad yra stebimi ir nusprendė palikti dviratį. Specialusis policijos skyrius turėtų tai ištirti“, – rašo interneto komentatorius.

VIDEO: Bike thief chopping a tree down to steal a bike
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 15min