Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Jachta „Ambersail“ vaikų piešinius iš Lietuvos išplukdė į Barbadosą

Piešiniai per Atlantą
Piešiniai per Atlantą
Šaltinis: 15min
0
A A

Legendinė jachta „Ambersail“ gruodžio 1 d. pradėjo kelionę iš Tenerifės į Barbadosą. Kelionės tikslas – nuplukdyti vaikų iš Lietuvos piešinius bei linkėjimus bendraamžiams į Ameriką. Piešinių autoriai – paramos fondo „Lyoness Child & Family Foundation“ remiami vaikai.

Pirkimo bendruomenę jungianti tarptautinė kompanija „Lyoness Lietuva“ lapkričio mėnesį organizavo vaikų piešinių konkursą „Ką iš Lietuvos norėtum padovanoti Amerikos vaikams?“. Jame dalyvavo „Lyoness Child & Family Foundation“ remiami vaikai, lankantys „Gelbėkit vaikus“ vaikų dienos centrą „Duok ranką“ bei vaikai iš Radviliškio ir Fabijoniškių socialinės atskirties šeimų. Mažųjų darbai „Ambersail“ jachta išplukdyti per Atlanto vandenyną ir bus padovanoti Amerikos vaikams.

„Lyoness Lietuva“ vadovas Paulius Kibiša sako, kad piešinių konkursas šiems vaikams organizuotas siekiant parodyti, kad jie yra svarbūs, nepamiršti ir talentingi.

„Konkurse nugalėjusių lietuvių piešiniai pirmą kartą pasieks Ameriką, bus perduoti Hondure, JAV ir Brazilijoje gyvenantiems ir „Lyoness Child & Family Foundation“ remiamiems vaikams, o tai piešinių autoriams yra didelis įvertinimas. Jie savo darbuose fiksavo tai, kas jiems svarbiausia, siekė nusiųsti žinią iš Lietuvos, kokia tai graži ir unikali šalis. Lietuvos vaikams įsipareigojame parvežti ne tik padėką ir gražius žodžius, bet ir Amerikos vaikų piešinius“, – kelionės tikslus pristato P. Kibiša.

„Lyoness“ padalinio Lietuvoje vadovas pats plauks legendine jachta „Ambersail“ ir įveiks 2.800 jūrmylių (apie 5.186 km) maršrutu Tenerifė–Barbadosas.

„Šia kelione taip pat siekiame paskatinti spartesnę tinklo plėtrą Europoje ir Amerikoje, stiprinti santykius tarp kontinentų ir didinti prekės ženklo „Lyoness“ žinomumą“, – sako P. Kibiša. 

Planuojama, kad „Ambersail“ jachta kelionės tikslą pasieks gruodžio 18 dieną. 
Piešiniai per Atlantą
Piešiniai per Atlantą
Piešiniai per Atlantą
Piešiniai per Atlantą

Naujienų galite įkrauti skaitytojų naujienų portale ikrauk.lt, siųsti el. paštu 15min@15min.lt arba parašyti per „Facebook“ paskyrą štai čia.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min