Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Amerikiečio hobis – kurti „Įsikūnijimo“ ateivius iš nuotraukų (video)

„Įsikūnijimo“ „ateiviais“ perdaryti filmo „Haris Poteris“ aktoriai.
R.Paulsono pav. / „Įsikūnijimo“ „ateiviais“ perdaryti filmo „Haris Poteris“ aktoriai.
Šaltinis: 15min
0
A A

JAV gyvenantis Robertas Paulsonas taip susižavėjo filme „Įsikūnijimas“ matytomis būtybėmis, kad išmoko kompiuteriu kurti mėlynųjų „ateivių“ atvaizdus iš nuotraukų.

Internete slapyvardžiu „avatizer“ (liet. „įkūnytojas“) žinomas San Francisko gyventojas savo kūriniais dalinasi svetainėje Flickr.com. Nuo pernai metų pabaigos, kai pirmą kartą pamatė „Įsikūnijimą“, jis jau perpiešė daugiau nei 140 nuotraukų.

„Perdaryti nuotraukas „Photoshop“ programa pradėjau tą savaitgalį, kai kino teatruose pasirodė filmas „Įsikūnijimas“, kadangi man patiko šis filmas ir pamaniau, kad būtų linksma sukurti kelias tokias nuotraukas. Na, žmonėms tai patiko ir jie prašė daugiau“, – savo „Facebook“ profilyje rašo R.Paulsonas.

Daugumoje perdarytų nuotraukų – įvairios JAV ir kitų šalių žvaigždės: dainininkai, aktoriai, sportininkai, laidų vedėjai ir t. t. Tačiau tuo jis neapsiriboja, pavyzdžiui, „ateiviais“ pavertė Paskutinės vakarienės paveiksle nupieštus šventuosius ir net Jėzų Kristų. Visas R.Paulsono perdarytas nuotraukas galite rasti paspaudę čia.

Be to, į „Youtube“ R.Paulsonas įkėlė vaizdo įrašą, kuriame pagreitintai rodoma, kaip jis perdaro nuotrauką:

 

VIDEO: Avatar Photoshop Time-Lapse - Ellen Page
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 1 Ateivis
Parašykite atsiliepimą apie 15min