Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Amerikietis ieškojo prieglobsčio kalėjime ir už tai buvo nuteistas 15 metų laisvės atėmimo bausme

Sylvesteris Jilesas
Kadras iš WESH 2 televizijos reportažo / Sylvesteris Jilesas
Šaltinis: 15min
0
A A

Buvęs nuteistasis Floridos valstijoje buvo nuteistas nauja laisvės atėmimo bausme už mėginimą grįžti į kalėjimą, praneša MSNBC.

Sylvesteris Jilesas anksčiau atliko 8 metų laisvės atėmimo bausmę, kai nuoširdžiai prisipažino įvykdęs žmogžudystę ir buvo nuteistas. Paleistas į laisvę jis išsigando aukos artimųjų keršto ir pasiprašė priimamas atgal į kalėjimą.

Jau po trijų dienų laisvėje 25 metų S.Jilesas 2009 metų rugpjūtį grįžo į Brevardo apygardos kalėjimą ir paprašė suteikti prieglobstį. Kalėjimo pareigūnai atsisakė tai padaryti ir patarė S.Jilesui kreiptis į policiją.

Praradęs savitvardą S.Jilesas pamėgino per keturių metrų aukščio tvorą, apjuostą spygliuota viela, įsiropšti į kalėjimo teritoriją. Mėginimas buvo ne itin sėkmingas – vyriškis smarkiai susipjaustė į vielą ir teko vežti į ligoninę.

Sausį S.Jilesas buvo pripažintas kaltu dėl neteisėto patekimo į kalėjimo teritoriją ir pasipriešinimo valdžios atstovams. Teismas, atsižvelgdamas į tai, kad S.Jilesas taip pat pažeidė paleidimo į laisvę sąlygas, dabar skyrė jam itin griežtą bausmę – 15 metų kalėjimo.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min