Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Ančiukų lenktynės – galimybė būti socialiai atsakingu

Ančiukų lenktynių plakatas
Ančiukų lenktynių plakatas
Šaltinis: 15min
0
A A

„Ančiukų lenktynės” – ypač populiarus labdaros renginys visame pasaulyje, kiekvienais metais įvairiose pasaulio šalyse suburiantis tūkstančius žmonių, kurie nėra abejingi tam, kas vyksta aplinkui. Visuomeninė organizacija Vilniaus „Rotaract” klubas jau septintus metus yra tokio projekto organizatorius Lietuvoje. „Ančiukų lenktynės 2011” tradiciškai vyks „Belmonto” pramogų komplekse š.m. birželio 12 d.

„Vasaros pradžioje vykstantis labdaros renginys ne tik puiki proga praleisti smagiai laiką su šeima, stebint kuris iš paleistų į Vilnelę ančiukų atplauks pirmasis, tačiau ir galimybė būti visuomenišku bei socialiai atsakingu“ – teigia Vilniaus „Rotaract” klubo prezidentas Paulius Čejauskas. „Belmonte” įvyksiančios lenktynės bei koncertas, žaidimai vaikams – tai finalinis projekto etapas. Nuo gegužės 16 d.  visi norintys jau galės įsigyti sertifikuotų guminį ančiuką www.bilietai.lt sistemoje arba susisiekus su Vilniaus „Rotaract” klubo nariu.

„Šiais metais „Ančiukų lenktynės” projektas plečia savo profilį ir jau šį šeštadienį, gegužės 14 d., kviesime visus jaunus žmones nebūti abejingiems ir linksmintis socialiai atsakingai „Havana Social Club” klube vyksiančiame „Rub the duck” vakarėlyje. Smagu, jog mūsų idėja palaiko ir vakarėlio metu sutiko groti gerai žinomi atlikėjai, t.y. duetas Kym Wild ir Manfredas (Metal on Metal), bei grupės „Gerai Gerai & Miss Sheep” ir „The Sneekers”. Labai džiugu, kad pasaulinis socialinis projektas vis labiau prigyja Lietuvoje ir kasmet įgauna didesnį mastą“.– pasakoja RTC Vilnius narė ir projekto vadovė Kristina Kvedaraitė. Tikimąsi, jog vakarėlio metu bus parduota didžioji dalis labdaringųjų ančiukų.

2010 metais prie projekto prisidėję žmonės paaukojo net 14 500 Lt. Surinkti pinigai, už šiais metais parduotus ančiukus bus skiriami Vilniaus „Rotoract” klubo globojamam projektui „Ateitis MANO rankose”, kuris gyvuoja jau nuo 2006 metų. Jis skirtas Vilniaus miesto socialinės rizikos ir vaikų globos namų auklėtiniams. Projektu siekiama kompleksiškai įtakoti paauglystės problemų sprendimą, žinių siekimą, sveiką ir saugų gyvenimo būdą paauglių tarpe.  Kaip teigia visuomeninės organizacijos prezidentas: „Kiekvienas nupirktas ančiukas padės dar vienam pasiklydusiam jaunam žmogui Lietuvoje atrasti tinkamą kelią, įkvėps pasitikėjimo ir tikėjimo savimi, kuriant sėkmingą ir laimingą savo gyvenimą“.

„Ančiukų lenktynės” ir „Ateitis MANO rankose” – tik du iš daugelio Vilniaus „Rotoract” klubo projektų. Visuomeninės organizacijos nariais yra jauni, aktyvūs ir kūrybingi žmonės. Jų tikslas – padėti tiems, kam reikia jų pagalbos. Glaudžiai bendradarbiaujama su Lietuvos bei užsienio „Rotary” klubais, kurių nariai – visuomeniniai veikėjai, politikai, socialiai aktyvūs verslininkai ir kt. „Džiugu, kad visos didelės „Rotoract” ir„Rotary” šeimos narių pastangų dėka pavyko surasti tiek daug įmonių, norinčių vienaip ar kitaip prisidėti prie projekto. Šiais metais renginį jau remia  „Tallink” „Nokia”, „Fujifilm”, „15 min”, „Vero Café”, „L’Officiel” ir kt. 
 

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min