Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Ančiukų lenktynės – startuoja jau šį sekmadienį!

„Ančiukų lenktynės“
Organizatorių nuotr. / „Ančiukų lenktynės“
Šaltinis: 15min
0
A A

„Ančiukų lenktynės“ – ypač populiarus labdaros renginys visame pasaulyje, kiekvienais metais įvairiose pasaulio šalyse suburiantis tūkstančius žmonių, kurie nėra abejingi tam, kas vyksta aplinkui. Visuomeninė organizacija Vilniaus „Rotaract“ klubas jau septintus metus yra tokio projekto organizatorius Lietuvoje. „Ančiukų lenktynės 2011“ tradiciškai vyks „Belmonto“ pramogų komplekse š.m. birželio 12 d. Vilniuje (renginio pradžia 11 val.).

„Vasaros pradžioje vykstantis labdaros renginys ne tik puiki proga praleisti smagiai laiką su šeima, stebint kuris iš paleistų į Vilnelę ančiukų atplauks pirmasis, tačiau ir galimybė būti visuomenišku bei socialiai atsakingu“ – teigia Vilniaus „Rotaract“ klubo prezidentas Paulius Čejauskas. „Belmonto“ pramogų komplekse įvyksiančios lenktynės bei koncertas, žaidimai vaikams – tai finalinis projekto etapas. Sertifikuotą  ančiuką galima įsigyti www.bilietai.lt sistemoje arba susisiekus su Vilniaus „Rotaract“ klubo nariu.

„Šiais metais „Ančiukų lenktynės“ tradiciškai vyks „Belmonto“ pramogų komplekse, birželio 12d. (sekmadienį), Vilniuje. Visi maži ir dideli yra labai laukiami 11 val.  šeimos šventėje, kurioje kiekvienas  galės ne tik paleisti savo nuotaikingą ančiuką rungtyniauti Vilnelės bangose, bet ir puikiai praleisti laiką. Mažųjų „Ančiukų lenktynių“ renginio dalyvių lauks žaidimai, mugė ir kiti siurprizai, be to, šiais metais projekto „Ateitis MANO Rankose“ auklėtiniai yra parengę net tris šokius, kuriuos išvysime šventės metu! Smagu, jog mūsų idėją palaiko ir renginio metu sutiko groti talentingų jaunų aktorių grupė „Liūdni slibinai“. Labai džiugu, kad pasaulinis socialinis projektas vis labiau prigyja Lietuvoje ir kasmet įgauna didesnį mastą“.– pasakoja RTC Vilnius narė ir projekto vadovė Kristina Kvedaraitė. Tikimąsi, jog renginio metu kiekvienas pasijus projekto dalimi, nuoširdžiai prisidėdamas prie kilnių tikslų.

2010 metais prie projekto prisidėję žmonės paaukojo net 14.500 Lt. Surinkti pinigai, už šiais metais parduotus ančiukus bus skiriami Vilniaus „Rotoract“ klubo globojamam projektui „Ateitis MANO rankose“, kuris gyvuoja jau nuo 2006 metų. Jis skirtas Vilniaus miesto socialinės rizikos ir vaikų globos namų auklėtiniams. Projektu siekiama kompleksiškai įtakoti paauglystės problemų sprendimą, žinių siekimą, sveiką ir saugų gyvenimo būdą paauglių tarpe.  Kaip teigia visuomeninės organizacijos prezidentas: „Kiekvienas nupirktas ančiukas padės dar vienam pasiklydusiam jaunam žmogui Lietuvoje atrasti tinkamą kelią, įkvėps pasitikėjimo ir tikėjimo savimi, kuriant sėkmingą ir laimingą savo gyvenimą“.

„Ančiukų lenktynės“ ir „Ateitis MANO rankose“ – tik du iš daugelio Vilniaus „Rotoract“ klubo projektų. Visuomeninės organizacijos nariais yra jauni, aktyvūs ir kūrybingi žmonės. Jų tikslas – padėti tiems, kam reikia jų pagalbos. Glaudžiai bendradarbiaujama su Lietuvos bei užsienio „Rotary“ klubais, kurių nariai – visuomeniniai veikėjai, politikai, socialiai aktyvūs verslininkai ir kt. „Džiugu, kad visos didelės „Rotoract“ ir„Rotary“ šeimos narių pastangų dėka pavyko surasti tiek daug įmonių, norinčių vienaip ar kitaip prisidėti prie projekto. Šiais metais renginį  remia  „Tallink“,  „Oreivystės centras“, „Lokės pėda“, „The V Golf club“, „Nokia“, „Fujifilm“, „15 min“, „Vero Café“, „L’Officiel“ ir kt. “
 

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min