Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Angelų sargų dieną policininkai švęs kartu su marijampoliečiais

Angelų Sargų dienos minėjimas
Policijos departamento nuotr. / Angelų Sargų dienos minėjimas
Šaltinis: 15min
0
A A

Šiemet respublikinė policijos ir visuomenės šventė atkeliauja į Suvalkijos sostinę – Marijampolę. Tęsiant tradiciją policijos ir visuomenės šventės kiekvienais metais vyksta vis kitame Lietuvos mieste. Jau šį šeštadienį, rugsėjo 29 d., nuo 12 val. pareigūnai kviečia gyventojus rinktis centrinėje aikštėje ir kartu su angelais sargais paminėti profesinę policijos dieną.

11.00 val. Šv. Vincento Pauliečio bažnyčioje bus aukojamos Šv. Mišios už marijampoliečius ir policijos darbuotojus Pasibaigus Šv. Mišioms 11.40 val. – iškilminga policijos pareigūnų rikiuotė ir eisena nuo Šv. Vincento Pauliečio bažnyčios iki Basanavičiaus aikštės, kur lygiai 12 val. prasidės tris valandas truksiantis įspūdingas reginys.

Gyventojų laukia naujas sostinės Raitojo policijos būrio su tarnybiniais žirgais pasirodymas, kvapą gniaužianti Antiteroristinių operacijų rinktinės „Aras“ operacija, policijos kinologų programa su nusikaltėlių sulaikymo operacijomis, Mobiliosios kuopos pasirodymas.

Šventės metu bus galima iš arti apžiūrėti policijos naudojamą techniką, apsilankyti policijos prevenciniame autobuse, masiniuose renginiuose naudojamoje policijos vadavietėje, susipažinti su užsienio šalių policijos tarnybiniais automobiliais ir uniformomis. Vaikus linksmins policijos bičiulis Amsis, jų laukia saldūs siurprizai iš dangaus.

Šventės metu žiūrovus linksmins Vidaus reikalų ministerijos reprezentacinis pučiamųjų orkestras ir grupė „Patruliai“.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min