TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Apie antrąją savo vyro žmoną sužinojo iš „Facebook'o“

„Facebook“ logotipas
„Scanpix“ nuotr. / „Facebook“ logotipas
Šaltinis: 15min
0
A A

Nežinomybės baimė pakibo ore, kai amerikietė Lynn France socialinio tinklo „Facebook“ paieškos laukelyje įrašė du žodžius: vardą ir pavardę moters, kuri, jos įsitikinimu, buvo jos vyro meilužė. Vienas spustelėjimas ir prieš akis išniro faktai, kurie bet kuriai moteriai būtų tikras košmaras, – vestuvių nuotraukos. Jose – pramogų parke „Walt Disney pasaulis“ užfiksuotas tarsi Žavusis Princas apsirengęs jos vyras su naująja žmona, simpatiška blondine, atrodančia tarsi Miegančioji Gražuolė.

„Buvau šokiruota. Radau gal 200 jų vestuvių nuotraukų“, – pasakojo ergoterapeutė Lynn.

Savo ruožtu jos vyras Johnas ketvirtadienį naujienų agentūrai „Associated Press“ tvirtino, esą santuoka su Lynn niekada negaliojo ir apie tuoktuves su kita moterimi Lynn seniai žinojusi. Tuo tarpu dabar „Facebook'e“ rastas nuotraukas moteris neva bandanti pasitelkti į pagalbą siekdama viešumo.

Kadaise nesantuokiniai ryšiai buvo miglotas dalykas, apie kurį kalbėta pašnibždomis ir kurį įrodyti buvo sunku. Tačiau „Facebook“, „Twitter“ iri it žaibas greitos komunikacijos amžiuje privatumo sąvoka sparčiai sensta. Viską, pradedant flirto žinutėmis ir baigiant inkriminuojamais elektroniniais laiškais, atskleidžiančiais santuokinį netaktą, susekti dabar daug paprasčiau, ypač jei internete paviešinami vaizdiniai tokio elgesio įrodymai.

41 metų Lynn atradimas „Facebook'e“, aptiktas 2009 metų sausį, nebuvo visiškai netikėtas. Įtarimų dėl vyro neištikimybės moteriai kilo dar rudenį, kai Johnas pradėjo dažnai vykti į komandiruotes. Moteris tvirtina buvusi palikta viena namuose net tądien, kai grįžo iš ligoninės su naujagimiu poros sūnumi. Sykį ji namuose rado paliktą vyro pasą, nors jis tvirtino jai esąs išvykęs į komandiruotę Kinijoje.

Įtarimų dėl vyro neištikimybės moteriai kilo dar rudenį, kai Johnas pradėjo dažnai vykti į komandiruotes. Moteris tvirtina buvusi palikta viena namuose net tądien, kai grįžo iš ligoninės su naujagimiu poros sūnumi.Lynn pasakojo, kad spalį, prieš vyrui išvykstant į kitą komandiruotę, kompiuteryje aptikusi paliktą nuorodą į viešbutį. „Su drauge nuvažiavome į tą viešbutį, nes norėjau pati viskuo įsitikinti. Radau Johną ten su savo mergina. Pasakiau jai, kad esu jo žmona ir kad mes turime kūdikį, tuo tarpu ji atsakė esanti susižadėjusi su mano vyru“, – pasakojo moteris.

Lynn draugė pasiūlė peržiūrėti meilužės profilį „Facebook'e“. Tuo metu tai padaryti dar buvo galima, tačiau netrukus šis profilis tapo prieinamas tik moters patvirtintiems draugams. Čia Lynn rado įrodymų, kad sutuoktinis  neištikimas, tačiau vis tiek negalėjo tuo patikėti. Sukrėsta moteris stojo prieš savo vyrą, o šis ją esą įtikino neketinąs vesti meilužės.

Taigi tik galiausiai „Facebook'e“ pamačiusi vyro vestuvių nuotraukas Lynn pradėjo skyrybų procesą.

Johnas neneigia vedęs kitą moterį. Jis tiesiog tvirtina niekada nevedęs Lynn. „Nemanau, kad buvau neištikimas, – ketvirtadienį interviu televizijos NBC laidai „Today“ sakė vyras. – Jei tavo santuoka nuo pat pradžių nėra teisinga, ir pabaigoje ji tokia nebus.“ Pirmosios žmonos teiginius, esą apie antrą santuoką ji sužinojusi „Facebook'e“, vyras pavadino absurdu ir tvirtino, kad tai ji žinojusi jau seniai. Anot Johno, Lynn „pralaimi teismą“ dėl dviejų vaikų globos ir todėl naudoja istoriją apie „Facebook'ą“ norėdama sulaukti visuomenės dėmesio.

Vyro advokatas Gary Williamsas antradienį išplatino pareiškimą, kuriame teigiama, kad jo klientas prašo šeimos teismo paskelbti, jog santuoka su Lynn yra „negaliojanti nuo pat jos sudarymo pradžios“.

„Nors panašu, kad Johnas ir Lynn France manė, kad kadaise susituokė, faktas tas, jog jų santuoka teisiškai niekada negaliojo, taigi tiesiog neegzistavo“, – pareiškime tvirtina G.Williamsas.

Pora susituokė 2005 metų liepą Italijoje. Vestuvių ceremoniją organizavo bendrovė, rengianti vestuves poroms, norinčioms susituokti Italijoje. Bendrovės interneto tinklalapyje vis dar yra besišypsančios Lynn, apsivilkusios nuotakos suknią, nuotrauka.

Jei šios vestuvės buvo apgavystė, Lynn tai naujiena. „Jei tai tiesa, tuomet jis melavo visiems. Draudimo bendrovėms, bankams“, – sako moteris.

2009 metų birželį, neklausydama savo advokatų, Lynn nutraukė skyrybų procesą – vyras grįžo namo ir įtikino ją susitaikyti. „Aš tiesiog norėjau juo tikėti, kai jis atėjęs pasakė: „Susitaikome, aš tave myliu“, – kalbėjo moteris. – Kartais nori kitam žmogui suteikti antrą galimybę.“

Lynn pasakoja prieš tris mėnesius plovusi kriauklę, kai jos vyras iš rankų pasiėmė jų dvejų metukų sūnų, pasakęs, kad ketina duoti atsigerti pieno. Po kelių minučių Lynn išgirdo iš kiemo išvažiuojantį automobilį.

„Jis tiesiog įsimetė vaikus į automobilį – jokių automobilio kėdučių, nieko – ir išsivežė“, – kalbėjo Lynn. Nuo to laiko moteris vaikų nebematė. Johnas išsivežė juos į Tampą (Floridoje), kur šiuo metu gyvena su naująja žmona ir siekia gauti vaikų globą.

Lynn skambino bendruoju pagalbos telefonu 911, tačiau, kaip ir dažniausiai kilus šeimos ginčui, mažai kas galėjo jai padėti. Moters advokatai ruošiasi kovoti dėl vaikų globos teismuose. Lynn buvo įspėta nebandyti atžalų atsiimti jėga.

Ironiška, tačiau vienintelė galimybė Lynn pamatyti, kaip atrodo jos vaikai šiuo metu, yra tas pats socialinis tinklas „Facebook“, kur ji rado savo vyro vestuvių nuotraukų. Tuo tarpu Johnas neigia neleidžiąs Lynn susitikti su vaikais ir tvirtina siūlęs jai nupirkti bilietą į Floridą, kad galėtų juos aplankyti.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min