Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Apsišaukėliui superherojui Sietle sulaužė nosį (video)

Superherojus Phoenixas Jonesas – Sietlo Sargybinis
Kadras iš televizijos KOMO/4 reportažo / Superherojus Phoenixas Jonesas-Sietlo Sargybinis
Šaltinis: 15min
0
A A

Jungtinių Valstijų Sietlo miesto gyventojui, kuris save laiko superherojumi ir vaikštinėja po miestą apsirengęs atitinkamu kostiumu, gatvės banditėliai sulaužė nosį, pranešė „Seattle Post Intelligencer“.

Incidentas įvyko prieš kelias dienas, kai Phoenixas Jonesas-Sietlo Sargybinis „patruliavo“ miesto gatvėmis, ieškodamas blogio, kurį reikėtų įveikti.

Jonesas pasakojo, kad išvydo gatvės muštynes ir nusprendė į jas įsikišti. Iš pradžių jam pavyko išskirti mušeikas – prieš vieną iš jų superherojus net panaudojo jėgos veiksmus – ir iškviesti policiją. Tačiau netrukus kitas muštynių dalyvis išsitraukė pistoletą ir įrėmė jį Jonesui į galvą. Paskui superherojus sulaukė tokio stipraus smūgio į veidą, kad net lūžo nosis.

Į įvykio vietą atvažiavę policininkai pareiškė, kad Ph.Jonesas ir į jį panašūs drąsuoliai patys lenda į pavojus, mėgindami užkirsti kelią nusikaltimams ir pasipriešinti neteisybėms. „Jeigu matote, kad daromas nusikaltimas, skambinkite telefonu 911!“ – rekomendavo pareigūnai.

Policijos atstovai taip pat pareiškė, kad superherojaus kostiumu apsirengęs žmogus turėtų suprasti, kad vien dėl to jam kyla didesnis pavojus – jo apranga gali išprovokuoti potencialius nusikaltėlius.

Ph.Jonesas žurnalistams pasakojo superherojaus karjerą pradėjęs prieš devynis mėnesius. Kartu su juo į Sietlo gatves išeina dar keli bendraminčiai, kurie stengiasi sumažinti nusikaltimų skaičių mieste. Neseniai Phoenixui Sietlo priemiestyje pavyko sustabdyti automobilį pavogti mėginantį vyruką.

VIDEO: Seattle's own real life super hero

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min