Dabar populiaru
Publikuota: 2009 sausio 17d. 15:36

Ar liks Paryžius prabangos sostine?

Paryžius
Š. Mažeikos BFL nuotr. / Paryžius

Aukštosios mados ir prabangos sostinei Paryžiui, kaip ir kitiems didiesiems miestams, išsiskiriantiems kaip prabangių parduotuvių sostinės, atėjo nelengvi laikai. Ekonominei krizei gąsdinant pasaulį, net ir turtuoliai nevengę apsipirkinėti vardinėse dizainerių parduotuvėse, atrodo, nusprendė susiveržti diržus, rašo „International Herald Tribune“.

Prancūzams kiekviena naujiena apie ekonominę krizę sukelia naują nerimo bangą. Garsiojo Louis Vuittono mados namai jau atsisakė dar neseniai planuoto prabangios parduotuvės Tokijuje atidarymo. O ši turėjo būti pati prabangiausia ir didžiausia kada nors atidaryta jų parduotuvė.

Chanel neseniai paskelbė, kad atleidžia apie 200 laikinų darbuotojų, tačiau tai sudaro vos vieną procentą visų mados namuose dirbančių žmonių, kurių yra apie 16 tūkstančių. Nepaisant to, šis žingsnis laikomas rimčiausiu nuo pat 1939-ųjų, kai prasidėjus karui Coco Chanel atleido visus savo darbuotojus ir uždarė parduotuvę.

Tačiau tuo pat metu Prancūzijoje vyrauja ir kitokios nuotaikos. Kai kurie gyventojai džiaugiasi, kad ši prabangaus ir kartais vulgaraus gyvenimo era baigiasi, todėl paprastesnis prancūzų gyvenimo būdas galiausiai turi progos iškilti.

Temos: 2 Mada Paryžius

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Būk sumanus

Ar žinai?

Ar žinai?
Ar žinai?

Metas rinktis

Naviguok į ateitį

Laikas iškylai

Vyrų mados savaitė

Venecijos meno bienalė

Dream 2 Drive

Parašykite atsiliepimą apie 15min