TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Ar padėtumėt nepažįstamajam?

Ar kiekvienas prireikus nedvejodamas ištiestų pagalbos ranką?
Photos.com / Ar kiekvienas prireikus nedvejodamas ištiestų pagalbos ranką?
Šaltinis: 15min
0
A A

Britų „The Sun“ teigia, kad prasidėjus ekonominei krizei, visame pasaulyje ir ypač Didžiojoje Britanijoje padaugėjo užpuolimų ir apiplėšimų gatvėje. Dėl to, laikraštis nusprendė paklausinėti britų, ką jie darytų, jei taptų tokio incidento liudininkais.

Ne vienas tikino, kad tikrai padėtų, kiti teigė, jog jau yra ne kartą taip pasielgę ir neabejotų pagelbėti ir ateityje.

Tačiau kiti tuo abejojo, teigdami, jog teoriškai lengva sakyti „taip, aš padėčiau“, tačiau praktiškai ne vienas tokių gerai pagalvotų, jei realybėje susidurtų su tokia situacija.

„Jei atrodo, kad gaujos aiškinasi savo santykius, geriausia, manau, nesikišti“, – neabejoja kitas britas.

Kitas skaitytojas prisiminė atvejį, kai stojo ginti vyro puolamos moters, tačiau viskas baigėsi tuo, kad jie abu „susivienijo“ prieš gelbėtoją. „Laimei, policija viską matė ir įsikišo. Maniau, kad mane sulaikys, kai mergina ėmė tikinti, jog būtent aš viską pradėjau, tačiau pareigūnai paprasčiausiai liepė man eiti namo. Kai tarp jų abiejų kilo konfliktas pro šalį ėjo ir kiti praeiviai. Aš galėjau pasielgti taip pat, tačiau suvokiau, kad būčiau bailys“, – prisimena jis.

Vis dėlto, kitas praeivis, atsidūręs panašioje situacijoje, tikina, jog ateityje gerai pagalvotų, ar padėti. Jis pasakojo, kad pamatęs, jog vyras gatvėje muša moterį suskubo padėti, tačiau netrukus pati moteris, nusiavusi batą ėmė mušti savo gelbėtoją, bandantį sulaikyti jos sutuoktinį. Taigi galiausiai gelbėtojas tapo auka.

Taigi ne visada noras padėti yra įvertinamas, ypač jei konfliktuoja sutuoktiniai ar gyvenimo partneriai. O ką darytumėt jūs?

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 1 Pagalba
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min