Dabar populiaru
Publikuota: 2011 kovo 8d. 12:39

Ar prisistatysime šiais metais tarptautiniam reklamos festivaliui „Kanų liūtai“?

Kanu liutai 2011 LOGO
„Kanų liūtai 2011“ logotipas

Kalbama, jog 58-ajame tarptautiniame kūrybiškumo festivalyje „Kanų liūtai 2011“ („Cannes Lions“) šį birželį svečių gretas turėtų papildyti kaip niekada daug lietuvių. Tačiau festivalio organizatorių teigimu, iki šiol iš Lietuvos pateikta vos pora paraiškų prestižiškiausiems pasaulio reklamos rinkos apdovanojimams laimėti.

„Lietuvoje sukuriama vis daugiau dėmesio vertų reklamos ir marketingo darbų, kurie festivalyje galėtų drąsiai kovoti dėl garbingiausių apdovanojimų, – sako bendrovės „15 minučių“, atstovaujančios festivaliui „Kanų liūtai“ Lietuvoje, vadovas Tomas Balžekas, – tačiau jie taip ir lieka nepastebėti, nes paprasčiausiai – nepristatomi“.

T.Balžekui nesuprantamas lietuvių pasyvumas, kai yra reali galimybė gauti svarbiausius pasaulio reklamos apdovanojimus. „Tokiai mažai valstybei, kokia yra Lietuva, suteikiama puiki proga kovoti lygiomis teisėmis, juo labiau, kad gautas apdovanojimas visiems laikams ir visais atžvilgiais teigiamai pakeičia jo nusipelniusiųjų karjeras“, – stebisi jis.

Pernai lietuviai „Kanų liūtų“ festivalio įvairioms kategorijoms buvo pateikę penkis darbus, tačiau nė vienas apdovanojimų nepelnė. Per ketverius lietuvių dalyvavimo šiame festivalyje metus, buvo gautas vienas svarbiausių apdovanojimų – 2007 m. žiniasklaidos planavimo agentūrai „Universal Trendmark/McCann” už kūrybingiausią žiniasklaidos panaudojimą buvo įteiktas „Sidabrinis liūtas“.

Mūsų šalies kūrybos, marketingo ar ryšių su visuomene profesionalai iki kovo 11 d. dar gali registruoti savo projektus „Kanų liūtų“ apdovanojimams gauti. Žiuri vertins darbus 13-oje kategorijų: televizijos ir kino („Film“), spaudos („Press“), lauko („Outdoor“), interneto („Cyber“), tiesioginės („Direct“) bei radijo („Radio“) reklamos, žiniasklaidos planavimo („Media“), pardavimų skatinimo („Promo and Activation“), dizaino („Design“), ryšių su visuomene („PR“), filmų kūrėjų („Film Craft“), integruotosios reklamos („Titanium and Integrated“) ir kūrybos efektyvumo („Creative Effectiveness“). Darbo registracijos kaina – nuo 290 eurų.

Šiais metais festivalio kategorijų žiuri pirmininkaus didžiausių tarptautinių bendrovių vadovai ir savo srities profesionalai: GAD’ įkūrėjas bei prezidentas Luciano Deos’as, R/GA vykdomasis viceprezidentas (Executive Vice President) ir kūrybos vadovas (Chief Creative Officer) Šiaurės Amerikoje Nick’as Law, „Ogilvy” Azijos regiono vykdomasis kūrybos direktorius (Regional Executive Creative Director of Asia Pacific) Eugene Cheong‘as, MPG vykdomoji direktorė (Global Chief Executive officer) Maria Luisa Francoli Plaza, „Velocity Films“ direktorius ir steigėjas Keith Rose, „Publicis Worldwide” kūrybos vadovas (Chief Creative Officer) ir vykdomojo komiteto (Worldwide Executive Committee) narys nuo 2009 m. Olivier’is Altmann’as, „Fleishman-Hillard International Communications” prezidentas ir vadovas (CEO) Dave’as Senay ir kt.

Festivalio kulminacija – apdovanojimų ceremonijos – vyks birželio 20–22 ir 25 dienomis. Į jas, kaip ir į kitus renginius, iki festivalio pradžios gali registruotis ir „Kanų liūtų" svečiai.

Tarptautinis kūrybiškumo festivalis „Kanų liūtai“ („Cannes Lions“) – didžiausias pasaulyje šio žanro renginys. Festivalio svečiai dalyvauja parodose, reklamos peržiūrose, daugiau nei 50-yje aukščiausio lygio seminarų, 30-yje kūrybinių dirbtuvių, meistriškumo seminaruose ir apdovanojimų ceremonijose. Laimėti prestižinius tarptautinius apdovanojimus kasmet pretenduoja per 24 tūkst. darbų. Festivalio „Kanų liūtai" atstovas Lietuvoje – nemokamas laikraštis „15 min".

Daugiau informacijos – www.canneslions.com

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 15min