Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Arizonoje dingo be žinios trys paslaptingos šachtos ieškoję vyrai (video)

Prietarų kalnai
wikimedia.org nuotr. / Prietarų kalnai
Šaltinis: 15min
0
A A

Trys lobių ieškotojai iš Jutos valstijos dingo be žinios Arizonoje. Kaip praneša „Associated Press“, remdamasi vietos policija, vyrai išvyko į Prietarų kalnus (Superstition Mountains), kur ketino ieškoti Užmirštosios olando aukso kasyklos (Lost Dutchman's Gold Mine).

Lobių ieškotojai legendinės aukso kasyklos Prietarų kalnuose ieško dar nuo 1892 metų. Viena legenda skelbia, kad ji yra prakeikta. Kita – kad kasyklą saugo paslaptingi sargybiniai, norintys išsaugoti jos buvimo vietą paslaptyje. Senieji šių vietovių gyventojai apačiai tiki, kad kalnuose yra skylė, pro kurią galima patekti į „apatinį“ pasaulį, o iš tos skylės pučiantis vėjas sukelia galingas smėlio audras.

Vyriškių giminaičiai kreipėsi į policiją sekmadienį, liepos 11-ąją. Jie pranešė, kad visi trys iš Jutos išvyko prieš penkias dienas ir nuo to laiko apie juos nebebuvo jokių žinių. Vietos šerifo tarnybos darbuotojai papasakojo, kad jiems jau pavyko rasti automobilį, kuriuo keliavo lobių ieškotojai. Pasak jų, mašina buvo palikta prieš kelias dienas.

Taip pat pranešama, kad du iš trijų vyrų serga ligomis, dėl kurių reikia reguliariai vartoti vaistus. Nėra žinoma, ar jie pasiėmė pakankamai medikamentų ir maisto, kad galėtų išgyventi kalnuose kelias dienas.

Per dešimtmečius buvo sukurta daugybė filmų apie Užmirštosios olando kasyklos paieškas ir nepaaiškinamas tokių ieškotojų mirtis ar žmogžudystes. Jūsų dėmesiui – vieno tokio filmo ištrauka:

VIDEO: Lost Dutchman's Mine - World of Treasure DVD

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min