Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Asociacija „Mano miestas Klaipėda“ ragina telktis kilniems darbams

Klaipėda
Aurelijos Kripaitės/15min.lt nuotr. / Klaipėda
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Kovo 3 d. Asociacija „Mano miestas Klaipėda“ organizuoja visuotinę esamų ir naujų narių sueigą. Šis susitikimas įvyks Prano Domšaičio galerijoje 17.30 val. Liepų g. 33, Klaipėdoje.

Asociacija „Mano miestas Klaipėda“ kviečia visus esamus asociacijos narius bei norinčius prisijungti prie jos į tradicinę sueigą. „Šio renginio tikslas informuoti klaipėdiečius apie asociacijos “Mano miestas Klaipėda„ ateities projektus ir taip pat pakviesti iniciatyvius, neabejingus miestiečius mobilizuotis į darbo grupes ir kartu daryti gerus darbus Klaipėdai“, - teigė asociacijos komunikacijos specialistė Eglė Sakutienė. 

Sueigos pradžioje vyks ekskursija po P. Domšaičio galeriją. Jos metu bus galima apžiūrėti „Dionyzo Varkalio kolekcija. Iš LDM Klaipėdos krašto XIX-XX a. taikomosios dailės rinkinio“ bei „Nuo baroko iki secesijos. Europos meno stiliai XVIII-XIX a. taikomosios dailės kūriniuose iš Lietuvos dailės muziejaus rinkinių“ parodas, kurias ves galerijos direktorė Kristina Jakubavičienė. Taip pat keturios darbo grupės – kultūros, švietimo, politikos bei verslo – pristatys savo ateities planus bei pakvies jungtis prasmingiems darbams Klaipėdai. Renginio metu taip pat bus pagerbti asociacijai nusipelnę nariai ir apdovanoti nauji asocijuoti nariai.

Asociacija „Mano miestas Klaipėda“ visus norinčius ir galinčius prisidėti prie gerų darbų Klaipėdos miestui kviečia atvykti į sueigą pabendrauti, padiskutuoti ir pabūti kartu su bendraminčiais.

Komentarai
Temos Klaipėda
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min