Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Aštuoniolikmetė Maggie: keturiolikos susilaukiau kūdikio, ir štai ką žinau apie seksą dabar

Nėščia moteris, rankose laikanti skirtingų spalvų vaikiškus batukus
Fotolia nuotr. / Nėščia moteris, rankose laikanti skirtingų spalvų vaikiškus batukus
Šaltinis: 15min
0
A A

„HuffPost Teen“ paskutinius kelis mėnesius publikuoja paauglių jausmus ir mintis apie seksą. Šįkart portalas siūlo 18 metų Maggie istoriją – ji susilaukė kūdikio būdama vos keturiolikos ir dabar visoms paauglėms nori patarti neskubėti užsiiminėti seksu.

„Mano istorija yra kitokia, nei kitų. Bet tai yra mano istorija, todėl ji ir turi būti kitokia“, – savo laišką redakcijai pradeda Maggie.

Ji pasakoja, kad apie seksą jos niekada niekas nemokė. Tik vieną kartą močiutė yra su Maggie aptarusi šį klausimą.

„Tačiau ji tik pasakė, kad palaukčiau vestuvių. Mano tėvai yra išsiskyrę ir mama į mūsų gyvenimą atvesdavo ir išvesdavo daug vyrų, turbūt todėl susidariau tokį chaotišką meilės paveikslą“, – rašo Maggie.

Nekaltybę ji prarado trylikos su vaikinu, kurį, kaip manė pati, tuomet buvo įsimylėjusi.

„Žiūrėdama dabar atgal, galiu pasakyti, kad tikrai buvau per jauna. Aš neturėjau apie tai net galvoti. Tačiau dabartinis pasaulis yra apsėstas sekso, manau. Tada buvau įsitikinusi, kad jeigu kažkas nori su manimi pasimylėti, arba mes tai padarome, tai reiškia, kad kitas žmogus mane myli ar aš bent jau jam patinku. Nežinau, kodėl taip galvojau“, – pasakojo ji.

Tokie pamąstymai apie meilę ir seksą lėmė, kad keturiolikos Maggie pastojo.

„Aš buvau tokia jauna ir turėjau tiek nuveikti. Tačiau dėl kūdikio viską pastūmiau į šoną. Iki šiol atsimenu pirmąjį apsilankymą pas gydytoją. Sveikinu, pasakė ji. O aš tik žiūrėjau į ją apstulbusi“, – rašo Maggie.

Mano patarimas – palaukite, kol jausitės pakankamai subrendę išgyventi emocijas, kurios kyla dėl sekso, ir jo padarinius. Man buvo tik keturiolika. Ir aš tikrai nebuvau pasiruošusi atsakomybei, kurią ant mano pečių užkrovė seksas, – pataria Maggie.

Jeigu ji, dabar būdama 18 metų, galėtų tai keturioliktmetei duoti patarimą, pasakytų „palauk“: „Tau prieš akis dar visas gyvenimas ir tikrai dar nereikia rūpintis seksu ir vaikinais, nors tai ir atrodo svarbu dabar. Tai yra smulkmena, palyginus su tuo, kas dar laukia gyvenime. Tikėk manimi – pasiilgsi tų nerūpestingų dienų, kai jos jau bus praėjusios.“

Maggie nesigaili, kad susilaukė dukters, kuri labai smarkiai pakeitė jos gyvenimą. Ji tik norėtų, kad jos būtų susilaukusi vėliau.

„Mano patarimas – palaukite, kol jausitės pakankamai subrendę išgyventi emocijas, kurios kyla dėl sekso, ir jo padarinius. Man buvo tik keturiolika. Ir aš tikrai nebuvau pasiruošusi atsakomybei, kurią ant mano pečių užkrovė seksas“, – pataria Maggie.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min