Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Atostogaujantys švedų policininkai Niujorke tapo didvyriais – metro sulaikė užpuoliką

Švedijos pareigūnai Niujorko metro
Švedijos pareigūnai Niujorko metro
Šaltinis: 15min
0
A A

Keturi policijos pareigūnai iš Švedijos parodė, kad nesvarbu, kur pasaulyje tu esi, pareigos šauksmas – visada stiprus. Per dieną jie tapo Niujorko didvyriais, rašo „The Independent“.

Ketveriukė leido atostogas Niujorke ir metro vyko į Brodvėjų pažiūrėti miuziklo „Les Misérables“. Staiga traukinio operatorius per garsiakalbius pranešė, kad pirmajame vagone vyksta užpuolimas, ir paklausė, ar traukinyje yra policininkų, kurie galėtų padėti.

Kitoje stotelėje švedai prasibrovė į pirmąjį vagoną ir rado vyrą, kuris žiauriai mušė kitą. Makrusas Åsbergas, Erikas Naslundas, Samuelis Kvarzellis ir Ericas Jansbergeris sučiupo užpuoliką, parvertė ant žemės ir užlaužė jam rankas. Jį taip pralaikė tol, kol atvyko vietos policija.

VIDEO: Švedų policininkai Niujorke

E.Jansbergeris sakė, kad tai buvo natūrali jų reakcija: „Mes tiesiog pasirūpinome, kad niekas nebūtų sužeistas“. M.Asbergas pridūrė: „Mes čia atvykome atostogų. Esame vos vieną dieną. Mes – ne didvyriai, o tik turistai“.

Švedų policininkai amerikiečius sužavėjo ir profesionalumu, ir žmogiškumu. Filmuotame įraše girdima, kaip jie kelis kartus sulaikyto ir ant žemės laikomo vyro klausia, ar jam viskas gerai.

Netrukus atvykusi Niujorko policija užpuoliką išsivežė į areštinę. Keturi švedai tęsė kelionę ir nuvyko pasiklausyti miuziklo.

Kitą dieną keturis švedus priėmė Niujorko policijos departamento komisaras.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min