Dabar populiaru
Šiame straipsnyje pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų, kurie pagal galiojančius LR įstatymus turi teisę naudotis tokio pobūdžio informacija. Jei jums nėra 18 metų, prašome spausti NE ir neatidaryti šio straipsnio. Jei jums jau yra 18 metų, spauskite TAIP tuo pačiu patvirtindami, kad vaizdinė ir grafinė informacija bus skirta tik jūsų asmeniniam naudojimui ir saugoma nuo nepilnamečių.
Taip
Ne
Publikuota: 2011 gruodžio 4d. 16:58

Austrijoje atidaryta pirmoji pasaulyje sekso mokykla ypatingą dėmesį skirs praktikai

Sekso mokyklos reklaminį klipą uždrausta rodyti per Austrijos televiziją.
Kadras iš „YouTube“ / Sekso mokyklos reklaminį klipą uždrausta rodyti per Austrijos televiziją.

Austrijoje savo veiklą pradėjo pirmoji pasaulyje sekso mokykla. Kaip praneša „Daily Mail“, tarptautinę sekso mokyklą įkūrė verslininkė iš Švedijos Ylva-Maria Thompson.

Neįprasta mokslo įstaiga – AISOS (Austrian International School of Sex) – duris atvėrė sostinėje Vienoje. Jai vadovaujanti Y.-M.Thompson puikiai žinoma Švedijoje kaip praėjusio amžiaus pabaigoje per vietos televiziją rodytų erotinių pramoginių laidų vedėja ir kontroversiška menininkė, pagarsėjusi tokiais kūriniais, kaip „Anonyma Exhibitionister“ (Anoniminės ekshibicionistės), kai  pagamino ir įrėmino šimto švedžių lytinių organų gipsines atliejas.

AISOS studentams siūlo penkias studijų pakraipas, o taip pat intensyvius kursus ir savaitgalinius seminarus tiems, kurie norėtų tik pasitobulinti. Studijuoti šioje mokykloje priimami šešiolikos metų sulaukę asmenys.

Kadras ia YouTube/Ylva-Maria Thompson
Kadras iš „YouTube“/Ylva-Maria Thompson

Kaip skelbiama mokyklos interneto svetainėje, čia mokoma sekso istorijos ir šiuolaikinių sekso teorijų, tačiau ypatingas dėmesys skiriamas praktiniams įgūdžiams tobulinti. „Sekso pozos, glamonių technika, žmogaus kūno anatomija – štai ko išmoksite AISOS mokykloje“, – žadama svetainėje.

„Mūsų siūlomų studijų esmė – ne teorija, o praktika. Sieksime paversti studentus puikiais meilužiais“, – priduria Y.-M.Thompson.

Abiejų lyčių studentai apgyvendinami viename bendrabutyje, kur gali kartu atlikti savo „namų darbus“. Tiems, kurie mano, kad šios studijos – tik linksmybės ir malonumai, gali tekti nusivilti, perspėja Y-M.Thompson. Kiekvieno kurso pabaigoje studentams teks išlaikyti egzaminus, o mokestis už vieno semestro mokslus siekia 1 400 eurų (4 834 litus). Sėkmingai studijas baigusiems mokyklos absolventams bus išduodamas diplomas.

Y.-M.Thompson ir jos verslo partneriai įsitikinę, kad neįprastos mokyklos projektas bus nepaprastai sėkmingas. Tačiau jis jau spėjo sulaukti nevienareikšmiškos Austrijos visuomenės reakcijos. Atvirą reklaminį klipą, kuriame pavaizduota besimylinti pora, uždrausta rodyti per vietos televiziją. Vienas iš draudimo iniciatorių pareiškė: „Viskas apvilkta labai gražiu viršeliu, tačiau jie iš esmės pardavinėja seksą.“

Uždraustasis reklaminis klipas:

VIDEO: The Banned Commercial - Aisos School of Sex

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Naujienos

Vardai

Grąžinti verta

„Daugiau šypsenos“

Kuriu ir apsaugau

„Susitikime lauke“

Renginių gidas

Parašykite atsiliepimą apie 15min