Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Baltarusijoje vyrą nuogai išsirengti įkalbinusios dvi merginos gali gauti 6 metus kalėjimo

Nuogas vyras
Photos.com / Nuogas vyras
Šaltinis: 15min
0
A A

Nuogas vyras antradienį kelias valandas praleido krūmuose Minske prie Maskvos autobusų stoties, pranešė Baltarusijos sostinės Pervomaiskio rajono vidaus reikalų skyriaus karininkė spaudai Olga Kutko.

„Vieno Baltarusijos regionų gyventojui teko kelias valandas slėptis krūmuose šalia Maskvos autobusų stoties Minske dėl to, kad dvi merginos pirmiausia pasiūlė jam nusirengti nuogai, po to nusinešė jo drabužius“, – sakė O.Kutko.

Pasak jo, „jaunuolis iš provincijos įsidarbino Minske ir po darbo savaitės važiavo iš (Minsko) Maskvos autobusų stoties namo. Stotyje jis susipažino su dviem merginomis, ėmė gerti alų, po to jaunuolis ir viena mergina nuėjo į artimiausius krūmus. Kai jis nusirengė nuogai, merginos pradėjo iš jo šaipytis, čiupo drabužius ir pabėgo“, – pranešė karininkė spaudai.Milicija gana greitai sulaikė merginas, kurios pareiškė, kad taip norėjo papokštauti.

„Kelias valandas jis nuogas išsėdėjo krūmuose, o kai ryžosi išeiti prisidengęs šakelėmis, žmonės išsigando ir iškvietė miliciją“, – sakė O.Kutko. – „Milicija gana greitai sulaikė merginas, kurios pareiškė, kad taip norėjo papokštauti“.

„Pagal Baltarusijos baudžiamąjį kodeksą jų veiksmus galima kvalifikuoti kaip apiplėšimą, atitinkamas jo straipsnis numato laisvės atėmimo iki šešerių metų bausmę“, – pridūrė O.Kutko. 
 

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min