Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Baltarusio automobilį beveik iki pat Lietuvos pasienio dvi valandas persekiojo NSO?

NSO Odesoje.
Youtube.com nuotr. / NSO Odesoje.
Šaltinis: 15min
0
A A

27 metų baltarusis teigia, kad jo automobilį dvi valandas persekiojo šviečiantis kamuolys. Dar vieną NSO stebėjo Odesos (Ukraina) gyventojai.

Kaip rašo topnews.ru, baltarusio mašiną keistas objektas persekiojo jam riedant iš Minsko į Pastovį, miestelį, esantį vos už 20 km nuo lietuviškojo Adutiškio.

Šį įvykį nušvietė vietos spauda. Anot jos, apie 3 valandą nakties prieš vaikino automobilį netikėtai pasirodė geltonos spalvos maždaug metro skersmens šviečiantis kamuolys. Baltarusis apvažiavo kamuolį, o šis ėmė judėti paskui mašiną.

Jaunuolis padidino greitį, bet netrukus NSO ir vėl atsidūrė priešais automobilį. Jaunuolis ir vėl jį aplenkė, tačiau kamuolys jo nepaliko ramybėje – tai pakildavo į viršų, tai vėl užtverdavo baltarusiui kelią. Vaikinas buvo visiškai persigandęs.

Privažiavęs kaimą jis bandė ieškoti pagalbos, o jos neradęs paskambino tėvui, kad šis atvyktų jo parsivežti. Po pusvalandžio atvykus tėvui NSO pakilo virš medžių ir pasišalino.

Spaudoje perskaičiusi apie šį nutikimą Korolinovo kaimo gyventoja kreipėsi į žurnalistus ir pasakojo tą pačią naktį per langą mačiusi ryškiai šviečiantį geltoną kamuolį. Ji pažadino vyrą ir abu sutuoktiniai kamuolį stebėjo dar maždaug 10 minučių.

Dar vieną NSO matė Odesos gyventojas. Jam pavyko nufilmuoti neaiškų objektą. 

VIDEO: UFO in Odessa, НЛО в Одессе

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min