TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

BBC „orų berniukas“ tiesioginiame eteryje parodė nepadorų gestą (video, N-18)

Nepadorus Tomaszo Schafernakerio gestas tiesioginiame eteryje
Kadras iš „YouTube“ / Nepadorus Tomaszo Schafernakerio gestas tiesioginiame eteryje
Šaltinis: 15min
0
A A

Britų nacionalinio transliuotojo BBC eteryje antradienio rytą įvyko nemalonus incidentas – orų prognozę turėjęs pristatyti Tomaszas Schafernakeris, nesitikėdamas, kad į jį bus atkreipta kamera, mėgino parodyti nepadorų gestą savo kolegoms, tačiau jį pamatė milijonai žiūrovų.

Dėl šio incidento buvo priverstos savo atsiprašymus paskelbti ir BBC, ir Meteorologijos tarnyba, praneša „The Daily Mail“.

Prieš pat 11 valandą ryte, baigiantis eilinei žinių laidai, T.Schafernakeris rengėsi pasirodyti eteryje su naujausiomis orų prognozėmis. Tuo metu žinių vedėjas Simonas McCoy ištarė: „Netrukus, po minutės, parodysime orų prognozę ir ji bus šimtu procentų tiksli bei pateiks jums visas smulkmenas, kokių tik jums gali prireikti. Kaip tik matau Tomą Schafernakerį, kuris rengiasi ją pranešti.“

Tuo metu buvo įjungta į T.Schafernakerį atsukta vaizdo kamera, o „orų berniukas“, nesitikėdamas, kad tai įvyks, sumąstė žinių laidos vedėjui parodyti vidurinįjį pirštą. Supratęs, kad jį jau mato žiūrovai, T.Schafernakeris siaubingai sutriko, išvertė akis ir nebesumodamas, ką daryti su savo ranka, tik kvailai sugestikuliavo ir mėgino užsidengti veidą. Laidos režisieriai tuojau pat vėl įjungė S.McCoy rodančią kamerą.

VIDEO: Weather man gives everyone the finger *original live version*

BBC atstovė pripažino, kad televizija po incidento sulaukė septynių žiūrovų skundų. „Tomaszas nežinojo, kad atsidūrė tiesioginiame eteryje, ir, nors gestas buvo rodomas vos sekundę, jis buvo nepriimtinas. Laidos vedėjas tiesioginiame eteryje pripažino, kad buvo padaryta klaida, ir mes atsiprašome už galimą žalą“, – pareiškė atstovė.

Nors T.Schafernakeriui negresia atleidimas iš darbo, jo vadovybė iš Meteorologijos tarnybos taip pat atsiprašė jo vardu.

T.Schafernakeris gimė Lenkijoje, Gdanske, ir vaikystėje persikraustė į Didžiąją Britaniją. Jam jau ne pirmą kartą tenka atsiprašyti už incidentus tiesioginiame eteryje. Kartą pristatydamas orų prognozę jis nutolusias ir menkai gyvenamas Išorinių Hebridų salas pavadino į lietuvių kalbą neišverčiamu dariniu, reiškiančiu kažkokią tolimą ir gal net neegzistuojančią vietovę (angl. – Nowheresville). Jis taip pat yra pavadinęs Glastonberį purvinu mėšlu, o Devoną – velniu (angl. – devil).

2008 metų gegužę jis parodytas tiesioginiame eteryje pareiškiantis, kad nežino, ar dabar jį rodo, nusisegantis mikrofoną ir išeinantis iš studijos.

2007-aisiais jis leido sau pajuokauti, kad nušalo... vieną sėklidę.

VIDEO: Tomasz Schafernaker gets the giggles

Šiemet T.Schafernakeris pozavo vienam gėjų žurnalui apsinuoginęs iki pusės.

Nemalonių incidentų, kai į eterį išsprūsta necenzūrinių žodžių arba parodoma nepadorių gestų, pakanka įvairių šalių televizijose.

VIDEO: ABC News Perth - "Fuck, why isn't this working?"

VIDEO: Ведущий показал фак в прямом эфире!

VIDEO: Уволили?

VIDEO: Мат в эфире телепрограммы Вести. Сейчас.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 1 BBC
Parašykite atsiliepimą apie 15min