Dabar populiaru
Publikuota: 2011 sausio 8d. 12:39

Bėgdama nuo kontrolierių, motina paleido dukrą ant bėgių prieš atvažiuojantį traukinį (video)

Motina paleido dukrą ant traukinio bėgių ir, pamačiusi atvažiuojantį lokomotyvą, paliko ją likimo valiai.
Kadras iš vaizdo įrašo / Motina paleido dukrą ant traukinio bėgių ir, pamačiusi atvažiuojantį lokomotyvą, paliko ją likimo valiai.

Pasaulį apskriejo šokiruojantis vaizdo įrašas iš Argentinos, kuriame matyti, kaip nuo kontrolierių bėganti motina paleidžia dukrą ant traukinio bėgių prieš pat atvažiuojantį traukinį.

Kvapą gniaužiantį incidentą užfiksavo Buenos Airių traukinių stoties vaizdo kameros, praneša „Sky News“. Vaizdo įraše matyti, kaip nuo kontrolierių bėganti motina nuleidžia dukrą ant traukinio bėgių ir bando nulipti pati. Tačiau netrukus ji pamato, jog atvažiuoja traukinys, ir skubiai užšoka atgal ant platformos, dukrą palikdama likimo valiai.

Mergaitei būnant apačioje, dideliu greičiu privažiuoja traukinys. Tuo metu prie moters pribėga kiti stotyje buvę žmonės, matę, kas įvyko. Traukiniui sustojus, motina nerimastingai žiūri į tarpą tarp platformos ir traukinio.

Įvykio liudininkai apie situaciją informavo traukinių stoties darbuotojus, kurie skubiai išjungė bėgiais tekančią elektrą.

„Stojo mirtina tyla. Mes bijojome blogiausio – kad mergaitė mirė, o jos kūną traukinys sudraskė į gabalus“, – sakė „Buenos Aires Trains“ atstovas Guillermo D'Abenigno.

Laimei, traukinių stoties darbuotojams nusileidus ant platformos, jie rado mergaitę gyvą, tirtančią iš baimės. Ji buvo įsispraudusi į nedidelį tarpą platformoje.

Moters ir jos dukros vardai nebuvo atskleisti, ar motinai gresia kaltinimai, nepranešama.

Tačiau G.D'Abenigno teigė, jog žmonės dažnai imasi „įvairiausių priemonių, kad nereiktų mokėti už bilietą“.

Siūlome pažiūrėti vaizdo įrašą:

 

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Ypatingos

17:02
04:35

Metas rinktis

Atradimai virtuvėje

Video

22:09
04:46
07:27

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min