Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Beprotis vairuotojas nusifilmavo „Youtube“

Šaltinis: 15min
0
A A

Pašėlęs sunkvežimio vairuotojas, važiuodamas autostradoje, taip įsijautė į šoumeno vaidmenį, kad pamiršo vairuoti. Tačiau įdomiausia, kad jis šį savo tragikomišką pasirodymą nufilmavo ir išplatino vaizdo medžiagą. Vėliau ji atsidūrė youtube.com.

Vairuotojas važiavo iš Olandijos į Belgiją. Jį nufilmavo brolis.

Vaizdo medžiagoje aiškiai matyti: vairuotojas klausosi čigoniškas melodijas primenančios muzikos, iš pradžių tik mėgaujasi ja. Vėliau ima mušti ritmą rankomis, paleidžia iš rankų vairą, atsisega saugos diržą, ima rangytis, nebežiūri į kelią. Gal pasitiki savo patirtimi, sukaupta važinėjant Didžiosios Britanijos ir Europos keliais? 

Galiausiai vairuotojas ima rėkti iš malonumo, atsistoja ant sėdynės. Nušokęs nuo jos visiškai pasitraukia iš vairuotojo vietos. Vėliau ima pirštais demonstruoti nepadorius gestus, „groti“. Galiausiai vairuoja kojomis, į burną įsikiša cigaretę...

Laimė, viskas baigėsi gerai. Tik ne vairuotojui. Pamatę šiuos vaizdus jį pradėjo medžioti policijos pareigūnai.

„Vairuoti nuobodu, todėl mes visi dainuojame ir šokame", – gyrėsi vairuotojas.

Pranešama, kad šiuos vaizdus parodžius per vieną Rumunijos TV šou vairuojančio šokėjo pradėjo ieškoti šios šalies policija. Tačiau manoma, kad linksmuolis nevažinėja šios šalies keliais, todėl dar negreit bus sugautas ir apklaustas.

Komentarai
Temos YouTube
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min