Dabar populiaru
TIESIOGIAI
Publikuota: 2010 sausio 7d. 20:33

Besitreniruodamas prieš veidrodį hipnotizuotojas pats paniro į transą

Helmutas Kichmeieris.
Asmeninė nuotrauka iš H.Kichmeierio Myspace.com profilio / Helmutas Kichmeieris.

„Siaubo cirko“ artistas Helmutas Kichmeieris, scenoje geriau žinomas Hannibalo Helmurto slapyvardžiu, besitreniruodamas hipnozę prieš veidrodį pats paniro į transo būseną.

Prie veidrodžio sustingusį vyrą rado jo žmona Joanna – tuo metu jis treniravosi hipnozę, kuri jam leistų scenoje praryti kelis kardus vienu metu. Šios hipnozės jį išmokė hipnozės terapeutas Ray Robertsas, pranešė Telegraph.co.uk.

Tačiau besitreniruodamas H.Kichmeieris vietoje trumpos transo būsenos paniro į gilų miegą ir išbuvo priešais veidrodį nuo 10 val. ryto iki 3 val. po pietų, kai jį rado žmona. Ji skubiai iškvietė R.Robertsą, kuris pažadino cirko artistą iš hipnozės.

H.Kichmeierio žmona teigė, kad jos vyras atrodė lyg zombis. „Jis tiesiog žiūrėjo į save veidrodyje, jo akių vyzdžiai buvo susitraukę. Paklausiau jo, ar kas negerai, bet jis nekalbėjo, ir tada ant lovos pamačiau knygą apie hipnozę. Ji buvo atversta ties puslapiu apie nejautrą suteikiančią hipnozę ir supratau, kad kažkas nepavyko“, – kalbėjo J.Kichmeier.

Daktarui pažadinus artistą iš hipnozės, šis neprisiminė, kas nutiko.

Temos: 2 Hipnozė Transas

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Gerumu dalintis gera

Metas rinktis

Naviguok į ateitį

Laikas iškylai

Vyrų mados savaitė

Venecijos meno bienalė

Dream 2 Drive

Parašykite atsiliepimą apie 15min