Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2010 01 07, 20:33

Besitreniruodamas prieš veidrodį hipnotizuotojas pats paniro į transą

„Siaubo cirko“ artistas Helmutas Kichmeieris, scenoje geriau žinomas Hannibalo Helmurto slapyvardžiu, besitreniruodamas hipnozę prieš veidrodį pats paniro į transo būseną.
Helmutas Kichmeieris.
Helmutas Kichmeieris. / Asmeninė nuotrauka iš H.Kichmeierio Myspace.com profilio
Temos: 2 Hipnozė Transas

Prie veidrodžio sustingusį vyrą rado jo žmona Joanna – tuo metu jis treniravosi hipnozę, kuri jam leistų scenoje praryti kelis kardus vienu metu. Šios hipnozės jį išmokė hipnozės terapeutas Ray Robertsas, pranešė Telegraph.co.uk.

Tačiau besitreniruodamas H.Kichmeieris vietoje trumpos transo būsenos paniro į gilų miegą ir išbuvo priešais veidrodį nuo 10 val. ryto iki 3 val. po pietų, kai jį rado žmona. Ji skubiai iškvietė R.Robertsą, kuris pažadino cirko artistą iš hipnozės.

H.Kichmeierio žmona teigė, kad jos vyras atrodė lyg zombis. „Jis tiesiog žiūrėjo į save veidrodyje, jo akių vyzdžiai buvo susitraukę. Paklausiau jo, ar kas negerai, bet jis nekalbėjo, ir tada ant lovos pamačiau knygą apie hipnozę. Ji buvo atversta ties puslapiu apie nejautrą suteikiančią hipnozę ir supratau, kad kažkas nepavyko“, – kalbėjo J.Kichmeier.

Daktarui pažadinus artistą iš hipnozės, šis neprisiminė, kas nutiko.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min