Dabar populiaru
Publikuota: 2012 sausio 3d. 19:27

Biblioteka JAV dėl negrąžintų knygų nusiuntė policiją pas... penkiametę

Knygų pasaulyje
Photos.com / Knygų pasaulyje

Policija Jungtinėse Amerikos Valstijose (JAV) pravirkdė ir išgąsdino penkiametę mergaitę, kai atėjo surinkti laiku į biblioteką negrąžintų knygų, rašo dailymail.co.uk.

Penkiametė Hailey Benoit labai išsigando, nes pamanė, kad po apklausos policininkai ją suims ir uždarys į kalėjimą. Problemų mažametė sulaukė dėl to, kad į viešąją Čarltono (Masačiusetsas) biblioteką negrąžino dviejų knygų, kurias į biblioteką reikėjo atiduoti prieš keletą mėnesių.

Pareigūnas Danas Downas į Beinotų duris pasibeldė siekdamas surasti dingusias knygas. Biblioteka į pagalbą pareigūnus pasitelkė siekdama susigrąžinti visas negrąžintas knygas ir baudas už vėlavimą, kurios siekė per 4 000 JAV dolerių. Dvi knygos, kurias iš bibliotekos pasiėmė H.Beinot, sudarė labai mažą dalį šios sumos.

Knygos buvo rastos ir sėkmingai grąžintos į biblioteką, tačiau mergaitės motina Shannon yra įsitikinusi, kad policija persistengė. Ji taip pat užtikrino, kad niekada iš bibliotekos negavo jokio perspėjimo, kad vėluoja grąžinti knygas.

Netgi pats pareigūnas D.Downas teigė jautęsis labai nepatogiai, kai jam reikėjo atlikti šią užduotį ir prašyti penkiametės mergaitės grąžinti knygas. Jis sakė, kad šio darbo nenorėjo imtis nė vienas jo kolega.

Kad ir kaip ten būtų, tačiau Masačiusetso valstijoje negrąžintos į biblioteką knygos yra laikomos nusikaltimu. Čarltono policija pamanė, kad knygų greičiausiai niekas nepasisavino tyčia, todėl vietoj siuntimo į teismą nusprendė patys apsilankyti pas „nusikaltusiuosius“ ir taip surinkti knygas. Deja, ir toks būdas pakankamai išgąsdino skolininkus, nes nemaža jų dalis buvo vaikai.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Skanumėlis

Sergu atsakingai

Sergu atsakingai

Video

06:33
01:02
23:03

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min