Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Bijančius skristi padrąsins Darius ir Girėnas

Besileidžiantis lėktuvas
Juliaus Kalinsko/dienraščio „15 minučių“ nuotr. / Besileidžiantis lėktuvas
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Tai kad vos per kelias valandas galima atsidurti kitame kontinento gale, arba nereikia ir paros, kad perskristum Atlantą, šiais laikais ką nors nustebinti sunku, tačiau dar sunkiau patikėti, kad vis dar atsiranda žmonių, kurie labai bijo skristi.

Interneto paieškos sistemoje įvedus žodžius “bijau skristi” iškrenta virš 20.000 paieškos rezultatų. Iš tiesų, žmonės bijo skristi – jiems vien mintis apie skrydį kelia paniką, jie blogai jaučiasi keliaudami lėktuvu, o skrydžio metu privalo vartoti vaistus ar svaigintis alkoholiu.

Vis dėlto egzistuoja galimybė nugalėti savo baimę ir visam gyvenimui atsikratyti nerimo ir panikos skrydžio metu.  VŠĮ „Darius ir Girėnas“ pradėjo organizuoti unikalius kursus bijantiems skristi „Skrisk be baimės“. Pranešime spaudai teigiamą, kad šie kursai skirti būtent tiems, kurie skrydžio metu jaučiasi blogai.

„Aš kaip ir daugelis pilotų ar orlaivių palydovų, jei tik galėčiau, į darbą, iš darbo, į parduotuvę, ar  darželį pasiimti vaikų, skrisčiau lėktuvu. Juk tai žymiai smagiau, jau nekalbant apie tai, kad tai dar ir daug saugiau. Statistiškai, pats pavojingiausias skraidančio personalo darbo dienos  laikas yra tas, kai jie važiuoja automobiliu į darbą ir iš jo”, – sakė “Skrisk be baimės” kursų idėjos autorius Vytenis Morkūnas.

Vis dėlto egzistuoja galimybė nugalėti savo baimę ir visam gyvenimui atsikratyti nerimo ir panikos skrydžio metu.

Pasirodo baimę skristi sukelia pats paprasčiausias nežinojimas, todėl kursų metu, kurie tetrunka vieną dieną, specialistai ir paneigs visus mitus susijusius su lėktuvo pakilimu, nusileidimu, ar kitomis kelionės fazėmis.

Profesionalų komanda vadovaudamasi Leonardo da Vinči fraze „Kartą skridęs, tu visuomet vaikščiosi žeme nukreipęs žvilgsnį aukštyn, nes tu ten buvai ir ten norėsi dar bent kartą sugrįžti“, į artimiausius kursus „Skrisk be baimės” kviečia gegužės 16 dieną Vilniuje.

Statistiniai duomenys sako, kad visame pasaulyje net 1 iš 5 skrendančių lėktuvu jaučia skrydžio baimę ar paniką. Jei lėktuve yra 120 keleivių, tai maždaug 24 iš jų jaučia diskomfortą baimindamiesi katastrofos. Lėktuvuose „Boeing 737“ pirmosios keturios eilės keleivių visada bijo skristi.

Komentarai
Temos Baimė
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min