Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Bilietai iššluoti, skelbiami papildomi seansai į renginį „Kanų liūtai: geriausios 2011 metų reklamos“

Renginio afiša
Organizatorių nuotr. / Renginio afiša
Šaltinis: 15min
0
A A

Norinčiųjų pamatyti geriausias pasaulio reklamas pasirodo yra daugiau, nei vietų kino teatruose, todėl skelbiami papildomi renginio „Kanų liūtai: geriausios 2011 metų reklamos“ seansai. Vilniuje ir Kaune beveik 1500 žiūrovų turės papildomą galimybę pamatyti šiais metais aukščiausią apdovanojimą pelniusias televizijos reklamas.

Renginio „Kanų liūtai: geriausios 2011 metų reklamos“ bilietai buvo iššluoti vos pasirodę prekyboje, todėl be pagrindinio renginio lapkričio 22 dieną, kuomet Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose vienu metu – 22 valandą – bus rodomos geriausios pasaulio reklamos, papildomi seansai bus surengti ir lapkričio 23 bei 24 dienomis Vilniaus „Forum Cinemas Vingis“ kino teatre, lapkričio 23 dieną Vilniaus „Forum Cinemas Akropolis“ kino teatre bei tą pačią dieną „Forum Cinemas Akropolis“ kino teatre Kaune.

„Žmonės gali nekęsti jų labiau už viską gyvenime, bet kartą metuose, tiesiog negali atplėšti nuo jų akių!“ – situaciją komentavo, vienas organizatorių Mantvydas Žalėnas  „CinemaAds“ kino reklamos tinklo direktorius.

Toks žiūrovų susidomėjimas reklama iš pirmo žvilgsnio atrodo stebėtinas – juk retas mėgsta ijos, lauko, spaudos reklamą. Bet „Kanų liūtai: geriausios 2011 metų reklamos“ – ypatingas renginys. Jo metu žiūrovai ne tik pamato išskirtinius kūrybos darbus, kurie buvo atrinkti iš beveik 30 tūkst. pretendentų, bet ir išreiškia savo nuomonę plodami, švilpdami ar šaukdami, taip sukurdami ypatingą renginio atmosferą.

Kūrėjų idėjos nepaliauja stebinti savo išradingumu. Nors iš esmės tai linksmas renginys, bet kai kurios reklamos priverčia ir susimąstyti tokiomis temomis kaip smurtas šeimose, neįgalių žmonių socialinė atskirtis, vairavimas apsvaigus ir pan.

Papildomi seansai:

Vilnius

– Forum Cinemas Vingis“  5 salė (249) 23 ir 24d. 19:00 ir 21:30 val.
– „Forum Cinemas Akropolis“  2 salė (287) 23d. 19:00 val.

Kaunas

– „Forum Cinemas Kaunas“  2 salė (252) 23d. 19:00 val.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min