Dabar populiaru
Publikuota: 2013 sausio 3d. 15:13

Brazilijoje dar viena mergina aukcione nusprendė parduoti savo nekaltybę

Rebecca Bernado
Kadras iš vaizdo siužeto / Rebecca Bernado

Po to, kai prieš tris mėnesius internete pasklido 20-metės Catarinos Migliorini, kuri savo nekaltybę pardavė už 780 tūkst. JAV dolerių, istorija dar viena aukštosios mokyklos studentė Rebecca Bernardo nusprendė taip pat pasipelnyti iš savo nekaltybės.

18-metė studentė tikina, jog aukcione savo nekaltybę ji žada parduoti tik dėl to, jog jai reikia pinigų susimokėti už mamos, kuri neseniai patyrė insultą, gydymą, praneša „The Dailymail“.

„Youtube“ svetainėje paskelbtame aukcione didžiausia merginai kol kas siūloma suma yra 35 tūkst. JAV dolerių.

„Youtube“ svetainėje paskelbtame aukcione didžiausia merginai už nekaltybę kol kas siūloma suma yra 35 tūkst. JAV dolerių.

„Savo nekaltybę apsisprendžiau parduoti iš karto po savo gimtadienio, būtent tada mano mamą ir ištiko insultas“, – pasakojo mergina.

Rebecca Bernardo bandė ieškoti geresnio pragyvenimo šaltinio, ji buvo įsidarbinusi padavėja, tačiau šių pinigų neužteko norint apmokėti savo mamos sveikatos priežiūros išlaidas. Po patirto insulto merginos mama negali vaikščioti ir nuolat turi gulėt lovoje, todėl jai reikalinga priežiūra.

R.Bernado kaimynė pasakojo, kad prieš kelerius metus mirė merginos vyresnioji sesuo, o savo tėvo mergina niekuomet nepažinojo.

„Ji neturėjo daugiau į ką kreiptis, aukcionas yra vienintelė jos išeitis prasimanyti daugiau pinigų“, – tikino kaimynė.

Vis dėlto su CNN žurnalistais kalbėjusi R.Bernado mama su šiuo savo dukros žingsniu nesutinka ir mano, kad jai reikėtų susirasti tinkamą darbą ir nesielgti kaip prostitutei.

Brazilijoje suaugusių moterų prostitucijos arba sekso pardavimo už pinigus įstatymai nedraudžia, todėl per pastaruosius keletą mėnesių tai jau antrasis atvejis, kai už pinigus šioje šalyje parduodama nekaltybė.

Spalio pabaigoje 20-metė brazilė Catarina Migliorini pardavė savo nekaltybę už 780 tūkst. JAV dolerių vienam japonui, žinomam „Natsu“ slapyvardžiu. Tai buvo dalis dokumentinio filmo projekto, kurį organizuoja australų kino kūrėjas Justinas Sisely. Catarinos Migliorini skaistybė aukcione sulaukė 15 pasiūlymų. „Natsu“ įveikė 14 kitų vyrų, daugiausia – iš Brazilijos. Tačiau tarp potencialių pirkėjų taip pat buvo indų, australų ir amerikiečių.

Rebecca Bernardo tikina, kad Catarinos istorija ją įkvėpė ir padėjo galutinai apsispręsti prieš paskelbiant aukcioną.

„Kartais ateina laikas, kai privalai priimti sunkius sprendimus, kad gautum tai, ko nori. Tokiais atvejais privalai būti itin stiprus, nors man ir sunku tokį sprendimą priimti vienai“, – pasakojo brazilė.

Nesenai Rebecca Bernado atmetė vietinės televizijos pasiūlymą apmokėti visas jos mamos gydymo išlaidas su sąlyga, kad ji atšauks aukcioną. Taip mergina nusprendė dėl to, kad su savo mama ji nori persikraustyti gyventi kitur.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Ypatingos

Sergu atsakingai

Sergu atsakingai
Sergu atsakingai

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min