Dabar populiaru
Publikuota: 2010 rugsėjo 20d. 19:15

Didžiojoje Britanijoje girtas lietuvis įstrigo šiukšliadėžėje

Šiukšlių konteineris
Andriaus Ufarto/BFL nuotr. / Šiukšlių konteineris

Didžiajame Veikeringe, Didžiosios Britanijos Esekso grafystėje, šeštadienį 6.30 val. šunį vedžiodama moteris išgirdo žmogaus šauksmą, sklindantį iš šalia sporto centro stovinčios šiukšliadėžės, rašo Didžiosios Britanijos laikraštis „Daily Telegraph“.

Pasirodo, į šiukšliadėžę įsiropštė namo girtas ėjęs lietuvis, nes jam buvo šalta. Vyras įstrigo metalinėje šiukšliadėžėje ir nebegalėjo išlipti. Esekso priešgaisrinės gelbėtojų tarnybos atstovė sakė, kad geroji samarietė paskambino pagalbos telefonu, kai jai nepavyko padėti lietuviui išlipti.

„Šunį vedžiojanti moteris išgirdo šalia sporto cento stovinčioje uždarytoje šiukšliadėžėje įstrigusio vyro pagalbos šauksmą ir paskambino pagalbos telefonu. Atvykę gelbėtojai aptiko moterį, guodžiančią vyrą, kuris akivaizdžiai linksmai praleido naktį. Gelbėtojai iškvietė policiją, nes vyras, nors ir nesužeistas, sunkiai būtų radęs savo namus. Kaip jis pateko į šiukšliadėžę, lieka mįslė, tačiau vyriškis ir toliau būtų ten lindėjęs, jei ne moteris, išgirdusi jo pagalbos šauksmą. Ji mėgino padėti vyrui išlipti, tačiau vėliau iškvietė gelbėtojus. Nežinome, kaip tas vyras pateko į šiukšliadėžę. Greičiausiai ieškojo šiltos ir sausos vietos“, – sakė gelbėjimo tarnybos atstovė.

Temos: 1 Šiukšlės
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 15min