Dabar populiaru
Šiame straipsnyje pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų, kurie pagal galiojančius LR įstatymus turi teisę naudotis tokio pobūdžio informacija. Jei jums nėra 18 metų, prašome spausti NE ir neatidaryti šio straipsnio. Jei jums jau yra 18 metų, spauskite TAIP tuo pačiu patvirtindami, kad vaizdinė ir grafinė informacija bus skirta tik jūsų asmeniniam naudojimui ir saugoma nuo nepilnamečių.
Taip
Ne
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Didžiojoje Britanijoje incidentų su antrankiais padažnėjimas aiškinamas „penkiasdešimties atspalvių efektu“

N-18
Antrankiai
sxc.hu nuotr. / Antrankiai
Šaltinis: BNS
0
A A

Londono ugniagesių brigada pirmadienį paskelbė, kad gauna vis daugiau iškvietimų vaduoti žmones, negalinčius ištrūkti iš antrankių, ir dėl šio reiškinio apkaltino bestseleriu tapusio erotinio romano „Penkiasdešimt pilkų atspalvių“ (Fifty Shades of Grey) „efektą“.

Per pastaruosius trejus metus ugniagesiai išgelbėjo 79 žmones, negalėjusius išsivaduoti iš antrankių, taip pat – devynis vyrus su ant penių užstrigusiais žiedais, vieną vyrą, kurio penis buvo įstrigęs skrudintuve, ir dar vieną, kurio šis organas buvo įstrigęs dulkių siurblyje.

„Nežinau, ar tai koks „Penkiasdešimties atspalvių efektas“, bet incidentų, susijusių su tokiais dalykais kaip antrankiai, skaičius, regis, išaugo“, – sakoma ugniagesių pareigūno Dave'o Browno pareiškime.

„Esu tikras, kad dauguma žmonių bus penkiasdešimties raudonų atspalvių, kai mūsų komandos atvyks jų vaduoti“, – pridūrė pareigūnas.

Britų rašytoja E L James jau pardavė daugiau kaip 70 mln. savo erotinės trilogijos egzempliorių.

Ugniagesiai paragino antrankius miegamuosiuose naudojančius žmones, kad visuomet laikytų po ranka raktus.

Ugniagesiai paragino antrankius miegamuosiuose naudojančius žmones, kad visuomet laikytų po ranka raktus.

Atvejus, kai „žmonės įstringa tokiuose objektuose kaip antrankiai ar tualeto sėdynės“, ugniagesiai viešina stengdamiesi sumažinti jų skaičių, nes jie britų mokesčių mokėtojams atsieina mažiausiai po 290 svarų.

Per trejus metus Londono ugniagesiai reagavo į 1,3 tūkst. atvejų, kai žmonės kažkur įstringa, – daugiau nei po vieną kasdien.

Tarp tų nelaimėlių buvo 18 vaikų, kurių galvos įstrigo naktiniuose puodukuose ar tualeto sėdynėse, penki žmonės, kurių rankos įstrigo trintuvėse, ir keturi žmonės, negalėję ištraukti rankų iš plaktuvų.

Vieno vyro ranka buvo įstrigusi kilnojamame tualete, o kitas suaugęs žmogus buvo įstrigęs žaisliniame vaiko automobiliuke. Dar vienas negalėjo ištraukti piršto iš mėgintuvėlio.

Tarp kitų atvejų yra masažinėje kėdėje įstrigusi vaiko galva, jaunuolis, negalėjęs nusiimti nuo galvos tambūrino.

Buvo ir daugiau kaip 500 atvejų, kai žmonėms ant pirštų užstrigo žiedai. „Mūsų patarimas paprastas, – sakė atstovas. – Jeigu žiedas netinka, nemaukite jo per jėgą.“

„Reikalingas sveikas protas“, – nurodė ugniagesių brigada ir pridūrė, kad visuomenės nariai turėtų nedvejoti ir skambinti, kai atvejis „tikrai avarinis“.

BNS
Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min