TIK ŽMONĖS Cinema: A. Valujavičiaus filmas „Irklais per Atlantą“
Žiūrėti

Britanijoje uždrausti marškinėliai su princo Williamo atvaizdu

Bakingamo rūmai uždraudė gaminti ir pardavinėti suvenyrinius marškinėlius ir arbatines servetėles, skirtas Didžiosios Britanijos princo Williamo ir jo sužadėtinės Kate Middleton vestuvėms. Taip pat uždrausta vaizduoti karališkąją šeimą ir net minėti pačias vestuves.
Karališkieji sužadėtiniai
Karališkieji sužadėtiniai / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Leidžiamų ir draudžiamų vestuvinių suvenyrų sąrašą paskelbė vyriausiasis karališkasis kamerdineris grafas Peel. Remiantis šiuo sąrašu, leidžiama pardavinėti puodelius, rašiklius, žiebtuvėlius, antpirščius, kepuraites, pripučiamus ir krištolinius rutulius. Be to, ant visų šių daiktų leidžiama spausdinti tik tas princo Viljamo ir K. Midlton nuotraukas, kurias padarė garsus fotografas Mario Testino.

Tačiau nuostabą sukėlė tai, kad Bakingamo rūmai uždraudė marškinėlius ir arbatines servetėles. Pastarosios yra vienos iš populiariausių suvenyrų Anglijoje. Istorikai teigia, jog pirmosios panašios suvenyrinės servetėlės buvo pagamintos karaliaujant Alfredui Didžiajam 868 metais, nors pati arbata į šalį atkeliavo gerokai vėliau. Tokios servetėlės buvo gaminamos ir prieš princo Charleso ir Dianos Spencer vestuves. Tačiau dabar kažkodėl nuspręsta jas uždrausti.

 

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Kaip sutaupyti įsirengiant automatinę laistymo sistemą?
Reklama
Testas apie vėjo elektrines: ką žinote apie elektros gamybą iš vėjo?
Reklama
Dantų atkūrimas per parą – implantacijos laimėjimas, leidžiantis akimirksniu susigrąžinti šypseną
Reklama
„Lidl“ parduotuvėse – išskirtinės „UEFA EURO 2024“ kortelės: kviečia surinkti visą kolekciją
Užsisakykite 15min naujienlaiškius